Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valami angol nyelvű chat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami angol nyelvű chat, ahol külföldiekkel (főleg európaiakkal, amcsikkal) lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Igazából nem feltétlen társkeresés céljából, csakúgy. De chaten sokminden előfordul :D


Régen tudtommal az omegle ilyen volt, de már magyarokat ad be 99%-ban. Nem is értem hogyan.



2020. febr. 21. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

> Régen tudtommal az omegle ilyen volt, de már magyarokat ad be 99%-ban. Nem is értem hogyan.

Select language -> English. Máris nem magyarokat fog "beadni". Bár azt nem értem, hogy ez mennyiben társkeresési probléma.

2020. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
www.interpals.net
2021. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!