Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ráírtam egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ráírtam egy nőre és nem írt vissza, most mi van?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre és egy nő nagyon megtetszett, írtam is neki egy szép levelet de két nap is eltelt és nem írt vissza. Teljesen kivagyok mert nekem ez a lány kell, én őt néztem ki, őt szeretném.. mit lehet ilyenkor tenni sok levelet küldjek még vagy valahogy nyomozzam le hogy hol lakik és keressen meg, hogy szerezzem meg ezt a nőt?
2020. febr. 22. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem igazán igy működik :D
2020. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Kamu.
2020. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz a nőnek is kellened kéne ezt nem te döntöd el. Nem egy ruha ami tetszik megveszed oszt hazaviszed.
2020. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem ír vissza, akkor nem akar visszaírni. Neked tetszik, neki meg nem tetszel. Próbálkozz másnál.

Ha elkezded levelekkel bombázni, meg kinyomozod, hogy hol lakik és zaklatod, akkor még egy távoltartási végzes is kinéz neked.

Írj rá több lányra, ha valamelyiknek szimpatikus leszel, majd válaszol.

2020. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3. Nyilván a nőnek is döntenie kell, de azt szeretném hogy úgy döntsön hogy visszaír


2. Talán kamu lenne a felhasználói profilja az hogyan tudhatom meg?

2020. febr. 22. 11:06
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj néhány top kategóriás kamuprofilt és gyűjtsd be ezeket az infókat!
2020. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Írj rá több lányra, ha valamelyiknek szimpatikus leszel, majd válaszol.


De a többi nem annyira szimpatikus valahogy ő fogott meg

2020. febr. 22. 11:07
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Az a lány naponta 200 levelet kap fiúktól. A legtöbbet el se olvassa, csak átfutja gyorsan a képeket, hátha van köztük egy igazán jó pasi.
2020. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a profil is kamu, de a kérdésől egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem trollkodás akar lenni.
2020. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát kérdező én is sokmindent szeretnék ilyen az élet most erre mit mondjak? :D
2020. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!