Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ráírtam egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ráírtam egy nőre és nem írt vissza, most mi van?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre és egy nő nagyon megtetszett, írtam is neki egy szép levelet de két nap is eltelt és nem írt vissza. Teljesen kivagyok mert nekem ez a lány kell, én őt néztem ki, őt szeretném.. mit lehet ilyenkor tenni sok levelet küldjek még vagy valahogy nyomozzam le hogy hol lakik és keressen meg, hogy szerezzem meg ezt a nőt?
2020. febr. 22. 11:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9. És mi ilyen hihetetlen? Az hihetetlen hogy egy nő megfogott vagy Én nem értelek?
2020. febr. 22. 11:11
 12/22 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?
2020. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12. Hát semmi különöset hogy nagyon megtetszett és szeretném ha válaszolna nekem hogy megtudjam ismerni és párkapcsolat tudjak vele kezdeményezni
2020. febr. 22. 11:14
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Az a hihetetlen, hogy nem tudod megérteni: nem csak rajtad múlik, mindig a nő dönt. Ez nem úgy működik, hogy besétálsz a boltba, leemelsz valamit a polcról, kifizeted és hazaviszed. Az pedig egészen hajmeresztő, hogy egy vadidegen nőről láttál pár képet, és mivel nem válaszolt, ki akarod nyomozni, hol lakik. Vedd tudomásul, hogy valószínűleg nem vagy az esete, és hogy amire készülsz, az bizony zaklatásnak minősül.
2020. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Lehet pasi volt
2020. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Nőként válaszolok: van, hogy nem írok vissza. Amikor valaki ír nekem egy 10-15 soros "levelet" akkor abból egyből kitűnik, hogy mondjuk olyan személyisége van amitől nekem a hátamon feláll a szőr. És nem írok vissza. Régen udvariasságból visszaírtam, gondolván hogyha ő időt szánt rám, hogy megírja, akkor megtisztelem annyival, hogy kedvesen elmondom, hogy nem. A nem után egyik se volt már olyan mézes mázos, mint először. Épp ezért már nem írok vissza az ilyeneknek. És rengetegszer van, hogy utána még újra, meg újra meg újra írnak: fölösleges, ha először nem ír vissza egy nő, akkor utána sem fog. Soha. Törődj bele.
2020. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus! Le ne nyomozd és ne keresd meg. Ez félelmetes.

Törődj bele, hogy nem kölcsönös a szimpátia.

Amúgy nem a boltban vagy, hogy kinezted és viheted.

2020. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Dögunalom, amit írtál, valszeg elaludt az olvasása közben és azóta sem ébredt fel.
2020. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Szokj hozzá, hogy a társkereső oldalakon nem kötelessége válaszolni senkinek, mivel nem csak te írsz neki, hanem még 10+ ember.
2020. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem egy webshop, ahol kiválasztod a terméket, kifizeted és majd hozza a postás.
2020. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!