Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ráírtam egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ráírtam egy nőre és nem írt vissza, most mi van?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre és egy nő nagyon megtetszett, írtam is neki egy szép levelet de két nap is eltelt és nem írt vissza. Teljesen kivagyok mert nekem ez a lány kell, én őt néztem ki, őt szeretném.. mit lehet ilyenkor tenni sok levelet küldjek még vagy valahogy nyomozzam le hogy hol lakik és keressen meg, hogy szerezzem meg ezt a nőt?
2020. febr. 22. 11:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező alapszabály, hogy levélben sosem könyörgünk, főleg nem az elsőben!


Megtetszett neked pedig már abból egyértelmű számára, hogy ráírsz, így felesleges ezt is kiemelned. A reményeid, vágyakozásod, stb. pedig azt az érzetet sugallja, hogy ki vagy éhezve, tehát átlagos frusztrált csávó képét mutattad a leveledben.

ÁFCS-ként pedig csak akkor van hajszálnyi esélyed, ha 10/10-es a kinézeted, mert elkönyvelnének kedvesnek, aranyosnak, jólelkűnék, érzelmesnek, udvariasnak, jó partinak, stb. Ellenkező esetben meg jöhet az összes negatív tulajdonság, amit csak feltudsz magadban idézni!


Hát ezért nem kaptál választ, ami magában is egy válasz, elutasítás!

2020. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Válaszokat nem olvastam, nincs rá időm.

Egy kép nem súgja meg, hogy "neked ő kell", sem pár sor. Egyébként ha ilyen szavakat használsz, azt súgja számomra, hogy birtokolni akarod a másikat, "megszerezni".

Fel kell készülni netes társkeresőn arra, hogy nem írnak vissza, hogy 100 levélből esetleg 95 levélre nem érkezik válasz, hogy jól induló levélváltások után szó és bármiféle magyarázat nélkül tűnnek el emberek, mindenre fel kell készülni.

2020. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!