Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnál, ha tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha tetszene egy nő és kiderülne, hogy önértékelési problémái vannak, elriasztana? Súlyos önbizalomhiánnyal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
26N

2020. febr. 22. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy ilyen kolléganőnk. Állandóan szapulta magát, nekünk meg állandóan kellett mondogatni, hogy az nem is úgy van. Egy idő fárasztó.
2020. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem riasztana el, mert én is hasonló vagyok. 31/F
2020. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

El. Egészséges kapcsolatot akarok.. a sz@rból már annyi van, hogy várat tudnék belőle építeni.


Amúgy osztom amit a 2es mondott. állandó kisebbségi komplexus, azt hallgatni hogy "sz@r vagyok, senkinek sem kellek, nem vagyok jó semmiben" (önmagára érti) az nem jó. Hallgatom ezt eleget a szüleimtől. Elég volt így felnőni, az én életembe ezt nem tűröm meg.

2020. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem, ez csupán apróság.
2020. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem, hanem megpróbálnék neki segíteni a problémát kezelni, és feltuningolni az önbizalmát.
2020. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Elriasztana, mert már volt ilyenhez szerencsém és szinte mindig kijön a frusztráltságuk, elégedetlenségük ami sokszor rajtad csattan. Ők a női incelek, vagy valami olyasmi.


"Nem, hanem megpróbálnék neki segíteni a problémát kezelni, és feltuningolni az önbizalmát."


Ezt szerintem gondold át, csak ugródeszkának lennél jó, amint felfújtad az egóját eldobna mint egy darab szemetet, az ilyen típusú nők ilyenek...

2020. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyébként lehet azért csattan rajtad mert neked sincs jó önértékelésed csak te titkolod. Mert akinek nem inge, és jó az önértékelése, nem veszi fel ami frusztráltságnak nem ő az oka, hanem együtt megoldják.
2020. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:
62%

Addig dugnám, míg meg nem unom, vagy helyre nem áll az önbizalma


Utána úgyis kivágna :)


Fontos, hogy abba a hitbe kell tartani, hogy mekkora szerencséje van, hogy pl nekem kell, és egy ilyen pali szóba áll vele.


Ès hogy másnak úgysem fog kelleni.


Ha már egy idő után magától rájön, hogy ez hülyeség, akkor végre talpra fog állni.

2020. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó, egyébként lehet azért csattan rajtad mert neked sincs jó önértékelésed csak te titkolod."


Egyébként ebbe nagyon beletrafáltál, tényleg nincs.


"Mert akinek nem inge, és jó az önértékelése, nem veszi fel ami frusztráltságnak nem ő az oka, hanem együtt megoldják."


Viszont ha kifejezetten rám mond dolgokat, akkor jóhogy magamra veszem. Sajnos nem szokásos hisztikről beszélek, amikor "az elég világ sz.r".


Az együtt megoldjákra meg annyit tudok mondani hogy igen, csak sokra nem megyek vele, amikor mindig csak én vagyok az aki megoldást akar találni, míg ők a legelső felmerülő probléma után már dobbantanak.

2020. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs kedved meginni valamit és beszélgetni kicsit? ;-)

48+Ffi

2020. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!