Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez önértékelési probléma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önértékelési probléma? Vagy mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, egy irodában dolgozok, mellette amatőr szinten focizok. Sportos vagyok. Van egy egyetemi végzettségem. Nem volt még barátnőm.

Ahogy kezdem összeszedni magam anyagilag van egy két tervem.

Elkezdtem konditerembe járni, szeretnék fogszabályozót, szakállamat festeni.


Barátok családtagok mondják rólam.

Hogy én nagyzolni akarok.

Önértékelési problémákkal küzdök (Ezt arra mondták, hogy fogszabályozóval nem fog velem csókolózni lány, erre azt vágtam vissza, hogy igen akkor 1 évig nem lesz csajom, ha így marad minden akkor meg életem végéig...)

Nagyon jól nézel ki, de ha megszólalsz akkor elijeszted a nőket.

A végén még valami plasztikai műtétet is akarsz. - Igen nincs kizárva hogy ha lesz pénzem rá.



Én szerintem ha nagyon jó vagy külsőleg akkor fognak szemezni velem a nők. Így meg megyek az utcán és senki sem néz rám. Szórakozóhelyen sem. Senki nem mosolyog. Nem kezdenek ki velem a nők. Biztos el lehet érni egy olyan vonzalmi szintet ahol már neked meg sem kell szólalnod.


Igazából inkább szex érdekel, mint a barátnőzés. De tudom ez csak az igazán kiváltságosoknak adatik meg, hogy úgy szexel az illetővel nő, hogy nincs semmi kötelezettsége. Bár tény, hogy össze is jönnék egy lánnyal ha ezen múlna a szexelésem.



2019. febr. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez nem az. Egyszerűen nincs mit értékelni. Lehet, hogy elvégeztél egy egyetemet (?), de ettől még igencsak szánalmas véglény maradtál. Lehetne akármilyen fullos külsőd, akkor se fogsz semmit se érni ilyen agyhalottan.
2019. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

"Nem kezdenek ki velem a nők"


:DDDDDDDDD


Ááááááááá... Szegény te! De ne add fel, várjad csak tovább türelmesen a rózsaszín toronyszobácskádban az igazi hercegnőt, fehér lovon, aki majd felmászik érted! :DDDDD

Istenem.... És ezek a "férfiak"?! Most komolyan....

2019. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de ilyen szintű fogalmazással hogy hoztad össze az egyetemi végzettséget?

Nem önmagában önértékelési problémáid vannak, hanem jóval több. Szerintem érdemes lenne felkeresned egy szakembert.

2019. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm. A kérdést kiemelted, de a diplomával kapcsolatos kérdésre nem írtál választ. Tényleg nem rosszindulatból írtam, hogy felkereshetnél egy szakembert.
2019. febr. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyanra nem írok, aki látatlanban is hazugnak nevez.

Kerestem már fel, nem vált be.

2019. febr. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!