Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aranyos, bájos lányok járnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos, bájos lányok járnának üzletemberrel? Bejön nekik ez az életstílus? Hol érdemes ismerkednem komolyabb kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Ingatlannal üzletelek, hozzá tartoznak a telefonbeszélgetések, tárgyalások (nehéz programtervezés, mert hirtelen közbejöhet bármi).

Illetve a munkáról nem sokat tudunk beszélni, mert egyedül dolgozom, és más nem tudja követni a gondolatmenetem (pl. most is 6 ingatlant kell adni-venni, ami egy sakkjátszma, ha ezt veszem meg, a mellette lévőnek felmegy az ára, ha a másikat azt csak később tudom eladni mert fel kell újítani és nincs pénz a harmadikra, a negyediket meg húznom kell, az ötödikre meg ajánlatot tenni mert fejlesztik a területet... de persze holnap bármi közbejöhet és borul az egész).


Komoly kapcsolatot szeretnék, és gyerekeket - a bájos, aranyos, értelmes lányok jönnek be, de valahogy nem jön össze a dolog, valamiért nagyon elutasítóak (mindig hallgatva rázzák a fejüket, és nemet mondanak).


Instagrammos és plázacicás lányokba mindig belefutok, de azoktól kiráz a hideg, szóval kerülöm őket, mert nem tudnék együttélni velük, és nem is az a céljuk.

29/F


2020. febr. 22. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. 25N
2020. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy nem vagyok bulizós típus, és az ivós-hányós lányok nem jönnek be.


Programokra (rajztanfolyam vagy ilyesmi) nincs időm.


Boltban próbálok beszélgetni, de az nem jön be, illetve a minap egy huszonéves óvónénire próbáltam hajtani, de valamiféle perverznek nézett...

2020. febr. 22. 20:39
 3/19 anonim ***** válasza:

"valamiért nagyon elutasítóak (mindig hallgatva rázzák a fejüket, és nemet mondanak)."

Ezt most úgy kell érteni, hogy te random idegen csajokat megkérsz hogy legyen a párod és elmondod hogy gyereket akarsz tőle meg minden?

Mert akkor érthető, hogy elutasítóak...

Én is nemet mondanék egy ismeretlennek/alig ismertnek még akkor is ha külsőleg tetszik.

2020. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozás alapján választok, de a leírásod alapján nem keltesz nagyon szimpatikus benyomást.
2020. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs hobbira meg úgy semmire időd munka mellett akkor nehéz lesz ismerkedni, általában az emberek a minimum látásból ismert vagy egy programra járók közül válogatnak. Így nyílván egyszerűbb ismerkedni mint random idegenekkel akik jogosan bizalmatlanok és "félnek" tőled.
2020. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szimpi az uzleti gondolkodasod,de en csak szeretot tartok,a gyerekek nem fernek bele az eletembe se az insta posttolgatas. Bulizni szoktam,inni soha semmi alkoholt. A szeretoim mindig 25 ev alatti csinifiuk. 👌
2020. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Ezt most úgy kell érteni, hogy te random idegen csajokat megkérsz hogy legyen a párod és elmondod hogy gyereket akarsz tőle meg minden?" - Dehogy :)

Barátságos vagyok, vidám, mosolygós, megnyerő a stílusom (üzletben jó a dumám, lányoknál valahogy nem jön össze).


Pl. Boltban a péksütis csajnak a szemébe néztem, és mondtam: "Ó, gyönyörű kék szemeid vannak!" aztán kértem valamit, másnap konkrétan amikor meglátott, bement a raktárba és a munkatárát küldte ki (éreztem, hogy ide se jövök többet).

A huszonéves óvónénihez meg odamentem az óvodában, hogy ide jártam (ekkor már mint egy rendőrségi vallatáson kérdezte, hogy ki vagyok és mit keresek itt), majd hazudtam, hogy a kishúgomnak keresünk új óvodát és ez jutott eszembe, ekkor közölte, hogy hozzam el, és arra van a kijárat!


Hobbim nincs - illetve a munkám a hobbim.

2020. febr. 22. 21:06
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak lejáratod magad az életben is, itt is. Nem csoda, hogy nem találsz senkit, így nem is fogsz. Nagyon ellenszenves vagy.
2020. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tipikus csajozós öltönyös. Nem ok, nagyon nem ok. Néha már ijesztő, minden csajra csak nyomul...
2020. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

En csak azt nem értem hogy ha valakinek jol fizető allasa van és nem buta, az hogy a frankarikába nem tud magának nőt szerezni tartós kapcsolatra és folyton maga alatt vágja a fát azzal hogy odamegy random nőkhöz akik negativan reagálnak?

N

2020. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!