Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagálnátok, ha megtudnátok randin, hogy a lány egyszerű gyári munkás és nincsenek ambíciói, hivatása stb?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
nem zavarna.. végre nem egy karrierista nő, akinél mindig csak másodhegedűs lehetek.
2020. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Megdugnám persze, de többet nem akarnék vele találkozni.

28/F

2020. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Te milyen iskolákat végeztél?
2020. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én már annak örülnék ha valaki randira jönne velem ...
2020. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennek ellenére intelligens és tetszik is, akkor nem igazán érdekelne, hogy gyárban dolgozik. Nem ezen múlik.
2020. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
#4 :"D
2020. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar hogyha valaki kevésbé kvalifikált mint én és így értelemszerűen az sem zavarna ha kevesebbet keres. Ha viszont semmilyen szempontból nem jobb nálam és ennek ellenére hozza a sztárallűrt hogy örüljek hogy szóba áll velem azt már nem csipázom.....azért mondom ezt mert nem egyszer futottam bele ilyen “WC-n fordítva ülő nőbe”
2020. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem lennének gyári munkások, nem létezne az az eszköz amibe bepötyögted ezt az idióta kérdést, hogy feltöltsd ide. Amúgy sehogy nem reagálnék, ez jelenleg a munkája és kész.
2020. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Semmi kifogásom nem lenne ellene. Én is kétkezi munkát végzek és végeztem mindig is. Kereskedelemben dolgozom. Számomra abszolút nem lenne hátrány egy ilyen nő.

48Ffi

2020. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

FÉRFI vagyok.


Teszek rá, hogy a nő orvos vagy melós. Jól nézzen ki, viselje el a baromságaimat, és CENZÚRÁZVA.


Nem kell diplomás nő a fizuja miatt. Ki tudom fizetni a számlákat egyedül is.

2020. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!