Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy viszonyultok ismerkedéskor a gyári munkás nőkhöz?

Figyelt kérdés
Most nem azokra gondolok akik iskola mellett dolgoznak gyárakban, vagy csak 1 évig amíg nem felvételiznek egyetemre, vagy egyéb ideiglenes helyzetekre. Hanem azokra akik már 25 év felettiek, leérettségiztek, esetleg csináltak egy két szakmát, de aztán nem jött be nekik az élet, és most fő karrierként gyári munkások. Tehát már nem átmeneti megoldásként gondolnak a munkájukra, hanem beletörődtek hogy ez van.. Hiszen ennyi idősen már kell a biztos pénz a megélhetésre, nem ugrálhatnak, nincs pénzük tanfolyamokra, vagy levelezős egyetemet fizetni, állami meg nem jön szóba mert olyan képességeik nem voltak a középiskola alatt.
2017. febr. 12. 18:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Tartok tőle, nem sok közös témánk lenne.
2017. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel hogy mivel foglalkozik, amíg nem az erotikai iparban van, vagy valamilyen bűnöző.
2017. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan irodai munkát végző nő vagyok, egyetemre is jártam, de nem keresek jól és a szüleim se gazdagok. Képzelheted, mekkora az érdeklődés... :D Úgyhogy nyugi, nem a gyári melón múlik.
2017. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmi problémát nem okozna.

30/f

2017. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavarna, ha megvan az összhang köztünk, hasonló dolgok érdekelnek és a céljaink, terveink is közösek. Ha neki jó ez, vagy legalábbis nem rühelli, észre tudja venni benne a pozitívumot is, akkor miért zavarna? Sok ember tévedésben él és a karrierrel, munkával azonosítja magát és másokat. Hiba, ez illúzió. A lényeg, hogy ne legyen besavanyodott emiatt és elkenődött. A többi mellékes. Egyébként pedig mindig van lehetőség váltani, nem kell élete végéig ezt csinálnia.
2017. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

@3: Az eddigi párjaimból egy lányt leszámítva mindenkinél legalább 2-3x jobban kerestem.


Tehát önmagában a fizetés nem érdekel, nem sok esélyét látom annak, hogy olyan nőkkel találkozzam, akik ezt a fizetési kategóriát képviselik (és az én szüleim sem gazdagok, szóval nem beleszülettem a jóba).


A kérdezőnek meg annyit tudok mondani, hogy a közös érdeklődés inkább érdekel, például szeretek olvasni, szeretek elmenni egy színházba, szeretem, ha a páromnak is van erre igénye, ha élvezi. Eddig egyszer randiztam egy olyan lánnyal, aki ha nem is gyári munkát végzett, de hasonlót és gyorsan kiderült, hogy sajnos sok közös nem volt bennünk, teljesen más ismeretségi kör, teljesen más érdeklődési kör, bár ez valószínű nem munkahely inkább személy függő, a munkahely csak meghatároz egyfajta irányt ezen a téren (ő például rendszeresen a cégének a szög egyszerű biztonsági őreivel lógott, és hát... nem voltak rá túl jó hatással azok az emberek, akik között naphosszat mozgott, pedig nem volt buta lány)

2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Lassan egy gyári melós többet keres, mint egy irodista, persze nem mindegy, ki mit csinál.

Egyébként meg marhára nem érdekel a foglalkozásod, amennyiben szimpatikus vagy, tetszel külsőre is és nagyjából össze is illünk.

4-es ez rád is érvényes... amennyiben valaki csak a fizetésed miatt van veled, akkor azzal hidd el, nem akarsz együtt lenni.

Amúgy meg mi van, ha a férfi is gyári melós? Ami esetemben félig igaz is.

28/F

2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2017. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%

"Képzelheted, mekkora az érdeklődés..."

Biztos nagyobb, mint ha férfi lennél ;)

2017. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Aha, 0. Férfinak hogy lehet ennél kevesebb? -1 vagy mi? :D


De most nem ezen volt a hangsúly, hanem azon, hogy ilyen szempontból tök mindegy, gyári melós-e.

2017. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!