Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nők, ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, ti kezdenétek párkapcsolatot egy olyan emberrel, aki a gyári munkás,8 általánossal, és esze ágában sincs továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Persze szeretne jobb melót, de nem akar már tanulni, és neki jó ez egyelőre így.


(nem rólam van szó, a kérdés csak elméleti).


2019. márc. 16. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de nem tudom, ez hogy függ össze a szépséggel. Ha ronda nő lennék, akkor sem kezdenék ilyennel.
2019. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
A 8 általános nagyon ciki, legyen az nő vagy férfi, főleg ha egy sima szakmunkást se bír elvégezni. Mi lesz vele ha nem lesz gyári munka? Éhenhal vagy megy közmunkásnak?
2019. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy függ össze, hogy a szép nők tudják magukról hogy értékesek, ezért válogatósabbak (jogosan).
2019. márc. 16. 15:37
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

8általános ciki ha nincs tovább terve, azèrt egy férfi egy épkézláb szakmát végezzen már el,páromnak is 2 szakmája van nekem diploma

22f

2019. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te elmész GYES-re a nő helyett, ha neki magasabb a fizetése?
2019. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Ennek a kérdés a válasza egy nő esetében már egyértelmű igen lenne 9/10 esetben
2019. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan nehéz egy szakmunkás elvégzésében? Én utaltam tanulni de mégis van egy szakmám meg egy érettségim.


N

2019. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Veszel egy diplomát, megtanulsz 5 flancos szakszót és a kutya meg nem mondja rólad.

32/f

2019. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Semmiféleképpen. De ha ronda, vagy átlagos nő lennék, akkor se kezdenék ilyennel. Nekem is van már lassan két diplomám, több nyelvvizsgám stb., hasonló tanult, művelt emberrel tudnék csak bármiféle kapcsolatot kialakítani, olyannal aligha, aki még egy nyamvadt érettségit sem tudott összehozni...
2019. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagos vagyok, mégis irritál, ha valaki lusta,igénytelen.
2019. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!