Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért menekülnek a szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért menekülnek a szűz fiúktól, mert az náluk az életképtelenséggel függ össze?

Figyelt kérdés
20-25 felettiekre gondolok

2020. febr. 22. 23:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

"Persze ha egy nő szűz az ő tapasztalanságát senki nem rója fel neki, sőt még előny is állítólag. Kettős mérce, már megint."


Tehát már megint a nők hibája, hogy a pasiknak mik a preferenciáik. Te szívesebben vagy együtt egy olyan lánnyal, akinek 20 partnere volt, mint egy szűzzel?

2020. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Akkorleszarom válasza:
51%

Szerintem ez hülyeség. Inkább attól függ, hogy mi az oka. Ha pl úgy dönt, hogy házasságig várni akar és csak az igazival szeretne lefeküdni, akkor az számomra pozitív például. Én senkit nem utasítanék ezért el.

19/L

2020. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#12: Aztán miután egybekeltek, akkor derül ki, hogy szexben totál nem passzoltok egymáshoz. Végtére is ez is egyfajta elképzelés, csak ebben én nem bízok.
2020. febr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
"Igaz a mai nőknek amúgy is a szüzességük az egyetlen értékük." Na ezért menekülnek előled a nők, nem azért mert szűz vagy. Hanem mert ocsmányan beszélsz róluk...szerinted ezt el lehet viselni egy életen át? Hogy bármi szarság történik te azt fogod felróni, hogy "MERT NŐ VAGY" ? Ez a szánalmas és nem a szüzesség.
2020. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Én direkt élvezném betanítani őket.
2020. febr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%

Két okból. Egyrészt, annak oka van mindig, ha egy fiú 25 évesen még nem talált egy barátnőt sem, márpedig ha szűz, ha ugye egyértelmű, hogy nem volt kapcsolata. Ez nem a szerencsén múlik, mindegy, hogy ki mivel mentegeti magát.

Másrészt, amint lesz egy kis önbizalma, egyből elkezd csajozni ezerrel, hogy bepótolja, ami addig kimaradt. Akárki próbálkozik be nála, garantált, hogy belemegy. Az is, aki a legjobban fogadkozik, hogy ő egy életen át hűséges lenne, és megbecsülné, ha találna valakit. Sőt...


Azért meg minek összejönni valakivel, hogy egy pár hónap szenvedős, nyögvenyelős kapcsolat után megcsalás legyen, és csúnya szakítás?

2020. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
#16 lehet hogy ez újdonságként fog hatni, de mindennek oka van.
2020. febr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
28%

A 7-es és 8-as válaszolók kiváló példák arra, hogy igazából miért menekülnek a nők a vénszüzektől. A nagyrészük komplexusos, szocializálatlan idióta, aki még arra sem képes, hogy felismerjék, hogy mi az igazi problémájuk. Egy ilyen ember kapcsolat szempontjából nagyon rossz választás lenne. Mondom mindezt úgy, hogy én 21 évesen vesztettem el a szüzességem, de nálam ezt megelőzte egy 3-4 éves, tudatos szocializációs, önfejlesztő folyamat, amivel levetkőztem a káros komplexusaimat, gátlásaimat és megtanultam az emberi viselkedés és kommunikáció alapjait. Ha az itteni szzek is ezt tennék, akkor ők is találhatnának párt, de ugye s neten nyarvogni, meg kifogásokat keresni, másokat okolni egyszerűbb.


16#

Én 5 éve vagyok együtt a párommal, jópár lehetőségem lett volna megcsalni, mégsem tettem.

2020. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem a szüzesség önmaga a szűz huszonévesek bélyege. A kutya nem látja rajta azt, hogy szexelt-e vagy sem.


Mi az ami jól látható, és nem találják a nők vonzónak?

Gyatra kommunikációs készség

Időről időre "egórohamokkal" kompenzált önbizalomhiány

Állandó önbizalomhiány

Tárgyiasítás (Az elutasításokkor normális reakció az elutasítónak a tárgyiasítása, a saját arculat védelme érdekében. De néha ez állandósul. Vagy egyesek annyira készpénznek veszik az elutasítást, negatív reakciót, hogy előre tárgyiasítják a másikat, és mikor az elutasítja, ez a viselkedés megerősítést nyer.)

Ápolatlanság, higiénés gondok

Besüppedés, nem hozzák ki a maximumot a testükből (Érdemes elmenni egy ügyes fodrászhoz, és megkérdezni, hogy milyen frizurát javasol adott archoz és fejformához. Aztán meg is csináltatni. Érdemes elmenni kozmetikushoz, és megkérdezni, milyen bőrápolási rutint javasol, pl spéci szappant, vagy esti krémet.)

Nincsenek barátai (A leendő barátnő kéne hogy ellássa az összes szociális érintkezésben a partnert, magyarán egy személyben legyen a pasi családja, barátnője és haverjai, 0-24-ben legyenek együtt.)

Az életöröm hiánya (Emberek élnek kéz, láb, vagy látás nélkül, mégis találnak örömöt az életükben. Ha nem szexeltél még, az rossz, de nehogy már erre alapozva az egész boldogságodat)


Én mindenkinek javasolni szoktam hogy menjen el prostituálthoz. Nem azért, mert attól megoldódnak a gondjai, hanem, hogy rájöjjön, nem az a VALÓDI PROBLÉMÁJA, amit addig gondolt.

2020. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
A saját elgondolásaik alapján igen.
2020. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!