Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz az, ha 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, ha 22 évesen még soha nem volt barátnőm, szűz vagyok, nem is csókolóztam és ez a közeljövőben sem fog változni mert nem is érdekel az egész?

Figyelt kérdés

Vágyok a szeretetre,de egy párkapcsolattal nem tudnék mit kezdeni.

Nem is érdekel,nem akarom hogy belekavarjon az életembe.Meg nem is bízok meg senkiben sem.

Engem egyedül az edzés érdekel és semmi más.Nem akarom hogy valami csaj miatt kevesebb időm legyen az edzésekre.

Csak már lassan kiöregszem a csajozásból,volt osztálytársaimnak már gyerekei vannak,engem meg kiráz a hideg sz egésztől



2020. febr. 2. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam vesztesnek.Ha érdektelen vagyok az emberi kapcsolatok iránt akkor miért lennék vesztes?
2020. febr. 2. 23:04
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hanyadszorra is kérdezed már tök ugyanezt?
2020. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen?Inkább a kérdésre vàlaszolj vagy megy a piros kéz
2020. febr. 3. 00:31
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nezd,(szamomra) amit leirtal gaznak szamit. De ha te igy vagy boldog akkor mit erdekel mas mit gondol errol?
2020. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,elozo vagyok. Hozzateszem nekem mar tobb kapcsolatom is volt es most is van egy tobb eves . De a legjobb baratom idosebb nalad (es bar o meleg) de sosem volt senkivel. Egy ember nem ettol lesz jo vagy rossz , gaz vagy nem gaz... de az mas kerdes h ennyire negativan allsz hozza.. hogy egy barqtno csak energiapazarlas , meg h nem akarsz megbizni senkiben.. inkabb ezeken valtoztass
2020. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem eddig mindenki elárult,bárkiben is megbíztam.Utálom az embereket.Nem kívánok közösködni senkivel sem.
2020. febr. 3. 00:58
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer incel vagy.
2020. febr. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne akkor nem olvasnád ezt a kategóriát és nem írtad volna ki ezt a kérdést sem.
2020. febr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor miért érdekel, hogy másnak erről mi a véleménye?
2020. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gaz ha utalod az embereket
2020. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!