Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista lányoktól kérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányoktól kérdezném: Hogyan lett párotok az egyetemről?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok szinglik az egyetemen (ha szingliként kerültél oda)?


A későbbi pároddal hogyan találkoztál? Csak úgy leszólított az egyik óra előtt-után?


Volt jelentős távolság köztetek (állandó lakhely tekintetében)? Ha igen mennyire volt hátráltató?


Köszi



2020. febr. 6. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok egyetemista, de két barátom volt az egyetem alatt. Mindketten szaktársaim voltak, így nem nagyon kellett "leszólítani". Olyan szakra jártam, ahol fele-fele a fiúk-lányok aránya, vagy egy kicsit több is a fiú. Mindkettőjükkel már óta haverok voltunk, mire összejöttünk, gyakran mentünk közös programokra.

Az első sráccal akkor jöttünk össze, mint már másfél éve odajártunk. 2 évig voltunk együtt. 280 km volt közöttünk lakhely szerint, ő koleszos volt.

A másik sráccal ezután jöttem össze, 4 éve ismertem már akkor. 3 évig voltunk együtt. 80 km volt közöttünk lakhely szerint. vele könnyebb volt ezért találkozni.

De egyikükkel sem a távolság miatt mentünk szét végső soron.

2020. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első évben szinglik voltunk mindketten. Utána összejöttünk, (a kolesz konditermében) és 4 évig együtt voltunk, a koleszban együtt laktunk. Hétvégeken hazajártunk a szüleinkhez (külön-külön, néha együtt). Miután lediplomáztunk, összeházasodtunk. 4 hónap múlva elváltunk. Ő nem akart oda költözni, ahol én laktam, én nem akartam oda költözni, ahol ő lakott. A mai napig jó barátságban vagyunk, nem találkozunk, de online kapcsolatban vagyunk.
2020. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szaktársam az egyetemen, csak ő két évvel korábban kezdte, de több közös tárgyunk is van. A második félévem elején egy pénteki napon (2017.02.17.) rámírt facebookon hogy két közös óránk is volt ma és akkor elkezdtünk beszélgetni. Egy évvel később egy csoportba kerültünk az egyik tárgyon, akkor barátkoztunk össze jobban. A távolság 165 km, ő albérletben lakik, én 17 km-re lakom az egyetemtől és autóval járok. Nem hátráltató, ha akarjuk meg tudjuk oldani hogy találkozzunk, meg a tárgyaimat is próbálom úgy felvenni hogy a közös tárgyakon egy csoportban legyünk. Facebookon elég sokat beszélgetünk minden nap. Még csak barátok vagyunk, most mindkettőnknek a tanulás fontosabb, de kb. egyszerre fogunk végezni, úgyhogy remélem később több lesz :)


Én 22/L, Ő 25/F

2020. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!