Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik alszanak ugy osszebujv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik alszanak ugy osszebujva egy csajjal hogy amugy semmit se ereznek iranta?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj, akkor simán aludnék vele úgy. Pot úgy, mint hogy egy Ferrariba is beszállnék attól függetlenül, hogy nem az enyém és nem is kellene.
2020. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodj meg, ettől nem szerelmes, csak úgy esett jól.
2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha kellően vonzó vagy szimpatikus, akkor akár érzelmek nélkül is. Volt olyan akivel szexeltem, de tuti nem aludtam volna vele. Mondjuk azt azért nem árt megjegyeznem, hogy nem tudok elaludni vagy rendesen aludni összebújva.
2020. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Még meg is dugnak néha olyat, hercegnő ;)
2020. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, nők is. Most a "nem érez iránta semmit" nem konkrétan úgy gondolom, hogy nem szimpatikus, de nem szeretne tőle komolyabbat vagy akár szexet sem, csak a teste melegét. Nekem is volt ilyen, mert jóleső érzés, de emberekhez nem nagyon tudok kötődni érzelmileg.
2020. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!