Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újabb hiszti kérdés, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb hiszti kérdés, de még mindig ugyan az, ami nagyon zavar: Miért ilyen felszínesek a nők? Azt mondják, hogy fontos a külső, de nem csak az?

Figyelt kérdés

Hogy fontos a belső is. Most a 16 éves keresztlányom próbál nekem kerítőt játszani persze semekkora sikerrel. Egyébként nem az ő korosztályában.

Most épp egy 19-20 éves lányt mondott, hogy szingli. Nem ismer, max kép alapján láthatott, és egyből jött, hogy nem vagyok az esete.

Komolyan, miért van az, hogy nem jövök be senkinek? Csak az lehet a reális magyarázat, hogy mindenki helyes pasit akar.



2020. febr. 23. 19:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos minden nőnek a nagyfarkú, gazdag, sármos fickók kellenek. De ez nem újdonság szerintem.

F

2020. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Volt egy haverom, akit netről ismertem meg. Minden nap, két hónapon keresztül itt hisztizett nekem, hogy soha nem lesz senkije, hogy nem tetszik a nőknek. Meg akar halni, nem akar csinálni semmit.

Most 2 hete elkezdett dolgozni, és barátnője is lett.

Bár ott meg az apja volt amolyan kerítő szerepben, mert cukrász, és vannak alatta fiatal lány gyakornokok, és mondta a srác apja nekik, hogy valamelyik nem e ismerkedne a fiával. Ő sokkal jobban néz ki. Amikor olyan paszban volt, mindig mondtam neki, hogy jobban nézel ki, neked biztos lesz párod valamikor. Neki soha nem volt ezelőtt.

Most össze is jött az egyikkel. Nem sajnálom tőle, mert volt már úgy barátnőm, még ha nem is hosszabb időre.

2020. febr. 23. 19:41
 3/63 anonim ***** válasza:
21%

ja, ez nehéz.

ugyanakkor meg, van a másik oldal is, ha pl egy nő nagyon akar téged, akkor a borzasztó nagy egoja miatt a legtöbb képtelen elviselni, hogy te utasítod el őt és a nyakadra jár, konkrétan zaklat..

az is borzasztó ám, sajnos sok lány/nő elszáll magától és elfelejti, hogy a másiknak is van saját akarata, amit nem ártana tisztelni.

2020. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
6%

"ugyanakkor meg, van a másik oldal is, ha pl egy nő nagyon akar téged, akkor a borzasztó nagy egoja miatt a legtöbb képtelen elviselni, hogy te utasítod el őt és a nyakadra jár, konkrétan zaklat.."


Ne is mondd, a nők sokkal de sokkal rosszabbul kezelik az elutasítást mint a férfiak, csak az az énük szinte soha nem jön elő és nincs róla annyi példa, mert őket szinte soha nem utasítják el.

2020. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
17%

4, legjobb példa erre a százalékozás. a sok kishitű egomanó egyből magára vette és le is pontozott :D

üzenem nekik, hogy egyszer lennétek jóképű férfiak! megtudnátok, milyen az az igazi pofátlan és hányingert keltő nyomulás!

2020. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nők rohadtul nem foglalkoznak azzal, hogy ha kikosaraznak valakit, mert a szemükben úgy is csak egy újabb lúzer, de ha már nekik mondanak nemet, megy a sírás, hogy milyen ribire vágyik ugyan, hogy ő nem jó neki.
2020. febr. 23. 20:13
 7/63 anonim ***** válasza:
87%
te akármilyen nővel összeállnál, csak hogy legyen? te nem vagy felszínes? nincs elképzelésed, zsánered?
2020. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy ha a csúnya külső selejt belsővel párosul, és csóró is vagy, akkor nincs mivel kompenzálni.

Jó, mondjuk azt, hogy nekem nem számít a külső. De! Legyen a férfi okos, művelt, a világ dolgaiban tájékozott, legyen humora, és ezáltal legyen népszerű, nagy baráti körrel. Ezt tudod nyújtani?

Vagy a külső nem számít, én egyszerűen csak azt akarom, hogy annyit költsön rám, hogy nekem munka nélkül is kényelmes életem legyen. Inkl. utazások, drága ruhák, ékszerek, szép autó, nagy lakás, stb.

Tudod azt mondani, hogy annak a lánynak te lettél volna a legjobb választás? Mit tudsz nyújtani, amit más férfi nem? Mivel tudod kompenzálni a külsőd?

A belsőd ne írd, léccí, miután itt hisztizel minden nap, mint egy ovis kislány. Erre a belsőre ku.rvára nem kíváncsi senki.

2020. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Kérdésedre a válasz: Igen. 10 év magány után már eléggé el vagyok keseredve így is, hogy folyton mindenkitől azt kapom, hogy "bocs, nem vagy az esetem".

Engem nem érdekel annyira a külső. Felőlem lehet kicsit ducibb is a kelleténél, ha aranyos, normális a lány.


De ezzel szembe a nők, meg mindig mások nyomásának akarnak megfelelni, meg hogy a barátaik is elfogadják.

2020. febr. 23. 20:22
 10/63 A kérdező kommentje:

"Jó, mondjuk azt, hogy nekem nem számít a külső. De! Legyen a férfi okos, művelt, a világ dolgaiban tájékozott, legyen humora, és ezáltal legyen népszerű, nagy baráti körrel. Ezt tudod nyújtani?"


Miért is kellene népszerűnek lennem, nagy baráti társasággal? Nem mindenkinek vannak barátai. És nem is mindenki szereti az ilyen jellegű társaságot.

És igen is hallottam már arról, hogy olyan pasival volt a nő, akinek nem voltak barátai.


Akiről írtam, haverom: neki sincsenek barátai, nincs baráti társasága. A csaj se olyan, hogy lennének barátai, egy barátnője van össz-visszt. Nem jár bulizni, nem szereti az ilyen fajta szórakozást.


Ja és nem mellesleg nem írok ki napi szinten kérdéseket.

2020. febr. 23. 20:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!