Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek átlagos férfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek átlagos férfiakat, akik sikeresek a nőknél?

Figyelt kérdés
Mi lehet a titkuk?

2020. febr. 23. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

A párom annak számít?

Egyszerűen csak igyekszik és intelligens. Ennyi a nagy bűvészmutatvány. Ennek köszönhetően van szuper állása és igaz barátai is. 😊

2020. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Vannak ilyen ismerőseim de többnyire az alacsony önbizalmú nőknél vannak sikereik akiket lehet tenni-venni és mondhatni átlagosak.
2020. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt már "sikerem" elég nagy önbizalommal rendelkező lánynál is, pedig marhára átlagos vagyok😄
2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Kinézet függvényében sikeresek az ismerőseim, az hogy milyen emberek semmit sem számít.
2020. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

Igen, mármint olyat akinek van párja, tehát egy nőnél sikeresek, nem az összesnél.


De azok is olyanok hogy durván lejjebb adták az igényeiket a pasik. Párjuk elhízott, nem túl szép, stb. Gondolom igaz lehet amit itt adnak néhányan tanácsnak: add lejjebb az igényeid, akkor lesz. Na de hogy milyen, meg hogy mennyire alacsonyra kell tenni a mércét, arról már nem beszél senki...

2020. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Profi módon tudnak a semmiről beszélni és vicceskedni ismeretlen nőkkel. Olyan témákat találnak ki azonnal a helyzettől függően, hogy nekem hónapokig kéne gondolkodnom rajta. Érzésre, mint a rádiós műsorvezetők.
2020. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ilyen nem igazán létezik...
2020. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 peca1000 ***** válasza:
42%
Én ilyen vagyok :)
2020. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ismerek több ilyen férfit. Mivel átlagos emberek között mozgok, a férfiak is átlagosak. De nem negatív értelemben, szerintem semmi gond azzal, ha valaki átlagos.
2020. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!