Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nagy verseny van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagy verseny van már az átlagos nők iránt is? Van valamilyen verseny egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 13:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%

Kit nevezünk átlagosnak?

Mivel pl. hazánk Európa legelhízottabb országa, ezért egy átlag magyar emberen van minimum 10-15 kg zsírfelesleg.

2020. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Egy átlagos nő örüljön ha valaki szóba áll vele. Csak a fullos nőkért harcolunk. De értük életre-halálra.
2020. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Én átlagosnak tartom magam. Soha nem "versenyzett" értem senki és erre igényem sincs. A verseny csak a netes ismerkedés esetében értelmezhető szerintem de ott se teljesen állja meg a helyét. Nem szükségszerűen az nyer aki gyorsabb nagyobb súlyt tud emelni vagy magasabb. Innentől nincs verseny sem szerintem.
2020. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom ki az átlag? De átlag felett már inkább mondanám ,hogy van verseny.Bár ott sem olyan verseny mint amit elképzelsz . Maximum úgy,hogy pl több férfi is érdeklődik a nő iránt. Esetleg udvarolnak is neki.
2020. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

#1


Sok nő van akinek még jól is áll ennyi. Ez még azért nem olyan vészes kategória.


#Kérdező


Verseny? Mi van? Az ismerkedés nem verseny. Verseny maximum olyan primitívebb dolgok iránt lehet, mint a szex. És aztán lehet keménykedni a brigádban, hogy "há nekem megvót az átlagos is meg a jobb is, szóva' fizessetek egy Lóbányajit a hőstettemé"

2020. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
A saját önbecsülésemet sértené, ha versenyeznem kellene egy nőért. Ott szarom le mindet, ahol vannak. Ha én kellek, verseny nélkül is mellettem lesz, ha meg nem, a tököm se pedálozik, legyen akkor boldog, akivel akar...
2020. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

#5

"#1



Sok nő van akinek még jól is áll ennyi. Ez még azért nem olyan vészes kategória."


Ez csak a te egyéni véleményed. Másnak meg nem jönnek be az ennyi súlytöbblettel rendelkező nők.

2020. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#7


De akkor az is egyéni vélemény, ha valaki lefikázza, nem?


Amúgy direkt úgy írtam, hogy "van olyan akinek", szóval nem "instant jó" minden esetben és "ez az örök igazság", hanem csak ténylegesen van olyan akinek igen. Meg van akinek nem.


De sokan vannak az önjelölt látens tesitanárok akik kinyilvánítják örök igazságnak, hogy 50 kiló felett már "te jó ég, atyavilág, de rossz is ez", holott... Nem mindig! És fordítva is igaz, van aki vékony, nagyon vékony, de ha emiatt olyan, mint a múmia az nem annyira jó. Mindkettőre van példa. És persze az ellenkezőjére is.

2020. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

7es! Ez meg a te véleményed! Van akinek bejon, van akinek nem és van akinél nem ezen múlik!

Szép az arcom, igényes vagyok és rajtam is van kb 10 kiló (izom is). Van párom, mégis lenne más nem is egy, ha akarnám.

Sztm ez nem verseny!

N27

2020. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%

Igen, méghozzá elég komoly verseny van értük is, hisz a nők bőségesen válogathatnak, a férfiaknak pedig igyekezniük kell, hogy rájuk essen a választás és ne a versenytársaira.


De hogy mekkora verseny van értük, a nőkben nem tudatosul, mivel nekik csak a top-pasik számítanak, azok meg nem fognak középszerű nőkért küzdeni, ha egyszer ÉRTÜK versenyeznek még a legjobb csajok is.

2020. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!