Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagy átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagy átlagos külsejű fiúk! Veletek is úgy volt, hogy amíg nem kaphattatok meg egy lányt sem örültetek vágytatok egy csúnya lányra is, de miután sikeresek lettetek utána már nem is kívántátok a csúnya lányokat sem, hanem jobbra vágytatok?

Figyelt kérdés
Sokáig egy félénk, csendes, gátlásos, visszahúzódó srác voltam és mondhatni, hogy lényegében ma is ilyen vagyok, de azért már csajozásban fejlődtem, olyan szinter, hogy manapság bármelyik csúnya lányt fel tudom szedni. Egyszerű pszichológiát olvastam és így sikerült fejlődnóm leginkább meg sokat segítettek a pua anyagok is. Aztán most, hogy már 3-4 lányt is simán ágyba tudnék vinni egyidőben, már valahogy nem is akarom őket, hanem jobb, szebb, számomra is valóban vonzó lányokra vágyom, de még mindig ott van bennem a tudat, hogy nem vagyok elég jó pasi külsőre a vonzó lányokhoz, pedig nem is a műnőkre bukom, hanem a természetesen szép, vékony lányokra, de mégis van egy kisebbségi komplexusom, amit nem igazán tudok legyőzni és emiatt hiába mozgok már magabiztosan a nekem nem vonzó, nem tetsző lányok között, a számomra vonzó lányoknál még mindig sikertelen vagyok.
2012. dec. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ne színészkedj
2012. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiába fogalmazod át, úgyis tudja mindenki, hogy ma már 65x megkérdezted ugyanezt.
2012. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!