Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolat után bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után bízni az emberekben?

Figyelt kérdés
Volt egy elég hosszú kapcsolatom (8 év), és a 7. évig szinte minden tökéletes volt, akkor kezdett el minden romlani azzal, hogy ő már nem szeretett/nem volt belém szerelmes. Ezek után nem tudom, hogy tudnék bízni egy új kapcsolatban, hogy annak ellenére, hogy az elején jó, simán lehet, hogy ő is dob majd pár év múlva, mert "már nem szerelmes"... :( De tudom, hogy ezt az érzést le kéne vhogy küzdenem, csak nagyon nehéz. (26L)
2020. febr. 24. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld reálisan nézni a dolgokat. Minden ember, sőt a világon minden változik. Ez alól te sem vagy kivétel, és maga a szerelem sem. Élvezni kell a jó dolgokat amíg tartanak, és nem úgy nekimenni, h mi lesz 7 év múlva. Hülyeségnek hangzik, de 7 év múlva már lehet, h nem is leszel életben, vagy a Föld sem lesz meg, mert telibever minket egy aszteroida.
2020. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel megtanulsz együtt élni a dologgal. Azért gondolj bele hogy volt boldog 7 éved a párod mellett ami nem annyira rossz.
2020. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most még így látod. Aztán a következő férfinál megint lesz bizalom
2020. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd a megfelelő társ kiveri ezeket a negatív gondolatokat a fejedből. ;)
2020. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak a jelenlegi állapot. Nekem az első nagy szerelem 12 évig tartott. Amikor annak vége lett, azt éreztem, hogy soha nem fogok tudni senkivel sem olyan bizalmas kapcsolatot kialakítani, mint vele. Fél év eltelt, mire egyáltalán odáig eljutottam, hogy másokkal tudjak kapcsolat céljából ismerkedni. Persze voltak próbálkozások, de azok nem alakultak komollyá.


A jelenlegi párommal négy éve vagyok együtt. Ha visszagondolok a 12 éves kapcsolatomra és összehasonlítom a jelenlegivel, akkor mindig jót mosolygok azon, mennyire féltem kilépni abból a kapcsolatból. Pedig az életem mára sokkal, de sokkal jobb, mint akkor volt. Sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb vagyok, mint abban a kapcsolatban.


Ezzel csak azt akartam feléd érzékeltetni, hogy nem érdemes attól félni, hogy mi lesz, mert általában mindennek oka van. Ennek így kellett történnie az életedben és idővel majd arra is megkapod a választ, hogy miért!?


Ne félj és legfőképp ne veszítsd el a bizalmad mások felé egyetlen ember miatt.

2020. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!