Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jellegű képeket tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellegű képeket tegyek fel Tinderre magamról, hogy minél több legyen a match, minél több fiú jobbra húzzon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ri.anc, mellkidobós vagy egyéb túl sokat mutató képeket hanyagolnám, ha egy mód van rá. Huszonéves lány vagyok, ha ez fontos.
2020. febr. 25. 07:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ha kevés az időd ismerkedni, akkor párkapcsolatra még kevesebb lesz.

Szerintem előbb az időbeosztásod kéne rendbe rakni és utána kimozdulni.

Ne Tinderezz, főleg, ha normális vagy, ne. Olyan hülye proli ri.bi.vé fog tenni, mint azok, akik ott vannak fenn. 29f

2020. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat a mostani időbeosztásom mellett nem menne, de az intimitás és szex nagyon hiányzik, így szexkapcsolatot el tudnék képzelni.
2020. febr. 25. 12:17
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Hát abban az esetben pedig pont a mellkidobós, csücsörítős fotókra ugranak. Ha szexkapcsolatot akarsz, akkor nem értem miért ez a prüdéria...29f
2020. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prűd egyáltalán, de a közvetlen környezetem orrára nem kötném mindezt. Semmi köze az ismerőseimnek vagy épp a munkatársaimnak az adottságaimhoz.
2020. febr. 25. 13:04
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ma már teljesen elfogadott dolog a szingli lét, alkalmi kapcsolatokkal. A kutyát sem fogja érdekelni, hogy Tinderen milyen képeid vannak, ha nem hozakodsz elő nekik ezzel.

Az viszont nagyon kellemetlen tud lenni és nem is fair, hogy a képek alapján komolynak tűnsz, közben pedig csak alkalmit akarsz. Egyébként is alkalmival csak szexet kapsz, intimitást nem gondolom. Ahhoz mélyebb érzelmekre van szükség.

Esetleg még annyit lehet tenni, ha szolidabb képeket akarsz, hogy bioban beírod, hogy csak az alkalmi érdekel. 29f

2020. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vagy pedig marad az élőben való ismerkedés, ahol tisztázhatod mit szeretnél már az elején. Ha kimerészkedsz a netre, azzal bizony bevállalod azt is, hogy ismerősök is tudni fognak rólad adott esetben. Ez ilyen. 29f
2020. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típusú lány, aki a közösségi oldalaira kihívó képeket tölt fel, Tinderre sem akarok ilyet. Az adatlapomra sem szívesen írnám ki, hogy csak alkalmi kapcsolat jöhet szóba pillanatnyilag. Match esetén viszont tisztáznám mindezt, nem hitegetnék senkit.
2020. febr. 25. 14:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Jólvan, te tudod, nekem 8.
2020. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
100%
Hálát adok az égnek hogy nem vagyok ott fent 😁!
2020. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja regisztráltam szintén huszonéves lányként. Pár egész alakos képem van,amik nyaralások során készültek(nem bikinisek,normális ruhákban vagyok,de csak nyaralás során fotózkodom). Bioban le van írva,hogy mit tanulok,ezen kívül miket szeretek csinálni szabadidőmben. Több nincs kint. Sok srác komolyat szeretne,pár volt csak,aki arra ment. Amúgy a srácoknál is többször kint van,hogy ki mit szeretne.:)
2020. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!