Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit kellene csinálnom ahoz...

Vanessza23 kérdése:

Mit kellene csinálnom ahoz hogy minél hamarabb leadjam a fölösleget magamról, ami hiper gyorsan rám jött?

Figyelt kérdés
167cm és 67kg vagyok 1 hónap alatt kb 10 kg híztam fel, és csak hízok. Voltam orvosnál is elvileg ott elváltozás nincs. Futni nem tudok mert asztmás vagyok és nagyon betudok fulladni rövid idő alatt. Szerintetek mit kellene tennem?
2014. márc. 28. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Paleo étrend és fegyencedzés. De egyébként valami van veled, ez nem normális hogy ennyire gyorsan felrántottál 10 kilót. Valami idegi megrázkódtatás nem volt az életedben, pár hónappal ezelőtt.?
2014. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

'elvileg ott elváltozás nincs'


Akkor a folyamat amit átélsz az egészséges és semmi gond nincs vele.


Vagy, talán logikus hogy egy abszolút egészségtelen élettérben élsz ahol teljesen destruktív hatású élelmiszereket fogyasztasz, szennyezett levegőt szívsz be, természetesen a pszichéd is hasonló mérgezésnek van kitéve és SEMMILYEN lépést nem teszel védekezésül. Ez esetben akár akart valamit találni az orvosod akár nem, a megbetegítő hatások szerintem logikus, hogy túlsúlyba kerülnek az életedben.. mindenkiében.


Elhagyhatod a hormonrendszeredet közismerten túlterhelő 'élelmiszereket', minden fölöselges szénhidrátot (liszt, cukor..) a glutént, a hormonbomba szója- és tejtermékeket.

Elkerülheted az adalékanyagok többségét.


Elkerülheted a gyógyszereket.


Attól függ merre élsz, jógázhatsz vagy qigongozhatsz is, ezek mind segítenék a tested normális működését.


Ezeket a lépéseket kellene megtenned. A futást akár bírod akár nem, nincs olyan pozitív hatása ami miatt megérné ráfordítani az energiát (szemben az említett komolyabb gyakorlatokkal).

Az asztmád akkor gyógyul meg, ha a gyulladásszint és az autoimmun folyamatok lecsitulnak a testeben.

2014. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el másik orvoshoz is: belgyógyász, endokrinológus.

Attól is függ, hogy mi a nemed.

Én is nagyon hirtelen híztam, és ki is derült, hogy egy anyagcsere betegség miatt.

2014. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!