Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne egyenlő feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egyenlő feltételeket biztosítani társkeresés, találás terén nőknek és férfiaknak?

Figyelt kérdés

Statisztikai tény,hogy egy fiatal,átlagos nőnek a lehetőségei többszörösen nagyobbak,mint egy fiatal, átlagos vagy akár jó kinézetű férfié.


A nők 70%-ánál a becslések alapján 35-40 év felett válik közelesen nehezebbé a társtalálás 50 felett már nagyon,míg a férfiak 80%-ának akár már 18-60 éves koráig nehéz társat találnia!


Ezeket az egyenlőtlenségeket hogyan lehetne kiegyenlíteni?


2020. febr. 25. 12:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ja, tényleg nincsenek egyenlő feltételek. Ha a pasi végig dugja a fél várost mielőtt megtalálja az igazit, akkor milyen nagy kan, ha nő, akkor olcsó kis ribi.
2020. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van abban elsőnek, hogy amikor egy nő társat talál, akkor egy férfi is társat talál. A különbség (azon túl, hogy 1% több férfi születik, viszont 61 felett jóval több a nő) szerintem csak annyi - statisztikailag :) tisztelet a kivételnek - hogy a férfiak jobban hiányolják a szexet, ha nincs, szóval pár mellett is keresnek, illetve a nők jobban el vannak egyedül, ha épp nincs párjuk.
2020. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Igen, de a felső 20% férfi "háremet" tart. Amit hármas ír az monogámiát feltételez, ami nyilvánvalóan nem igaz.
2020. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

A francokat tart háremet.

Itt most párkapcsolatról van szó, nem szexpartner keresésről. Ott valóban könnyebb helyzetben vannak a nők, mert sok pasi totál igénytelen, csak lyuk legyen, egy nő meg inkább nem szexel, ha nem talál számára valóban vonzó pasit, míg egy férfi inkább becsukja a szemét.

2020. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

x4: Biztos vannak a családodban jóképű férfiak? TÖbb feleségük van? Vagy több barátnő ül a családi ünnepi asztal mellett? Vagy mégis hogy gondolod?

A szeretősdi nem párkapcsolat, amúgy messze nem csak jóképű férfiak privilégium világa.

2020. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
a nok 35 utan lehuzhatjak a rolot, a ferfiak meg 30ig nemigen rugnak labdaba.ez van. raadasul a ferfi szexet keres, a no meg biztonsagot...es igy tovabb...
2020. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

"a nok 35 utan lehuzhatjak a rolot"


Én 42 éves vagyok, és van párom.


Ha az elméletet nézzük, akkor meg az a megoldás, hogy a 35 feletti férfiakat kényszeríteni kell, hogy csak 35 feletti nőkkel jöjjenek össze. Így kiegyenlítődik a helyzet.

2020. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
35 feletti férfiak is lehúzhatják a rolót,mivel 90%-uk olyan ronda mint a kaki.
2020. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

7

"35 feletti férfiakat kényszeríteni kell, hogy csak 35 feletti nőkkel jöjjenek össze. Így kiegyenlítődik a helyzet."


Én házas vagyok, de én meg az ellenkezőjében látok rációt,ha nem.lennék:


Vagy jobbat mondok a.30 alatti nőket kéne Kényszeríteni,hogy fél évente váltogassanak párt,de nem ám ami nekik tetszik,hanem,amit a gép.dob! Így mindenkinek lenne párja legalább fél évig.

2020. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
"Statisztikai tény,hogy egy fiatal,átlagos nőnek a lehetőségei többszörösen nagyobbak,mint egy fiatal, átlagos vagy akár jó kinézetű férfié." Forrásmegjelölés?
2020. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!