Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már nincs libidóm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs libidóm és érzelmileg is kiegtem akkor igazából ellehet lenni nő nélkül nem?

Figyelt kérdés

Szerelmes már nem hiszem hogy leszek bármikor is...Libidom már 0. Nem gáz szüzen meghalni? 😂 Olyan nő akire egyáltalán felallna, olyannak nem kellenék, belsőről ne is beszéljünk, teljesen kiegtem, egy halott vagyok gyakorlatilag. Semmi férfiasság sincs bennem már, önbizalom, dominancia, vaganysag stb

ami kéne, alapból az lettem volna valamennyire, de abból se maradt semmi, ezzel a külsővel nem lehet úgy viselkedni (jó régen se lehetett volna csak nem vettem annyira figyelembe a külső általi korlátokat), egy nagy szar az egész életem. Nem tudom egyedül el lehet lenni, nem fogom bánni hogy nem próbáltam meg így is valakivel beérni? Azt se tudom kivel kéne egyáltalán, ki az én kategóriám jelenleg, szerintem nincs is olyan. De ha lenne is nő, tegyük fel tetszene is, egy fotóra nem mernek odaallni, nem mernek úgy sem viselkedni ahogy szeretnék, én domináljak egy lány fölött, meg férfiként viselkedni vele? Viccnek is rossz. Nincs meg a külső a méltó élethez.

22/f


2020. febr. 25. 23:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt se tudod kivagyok 1-es.
2020. febr. 25. 23:57
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Elolvastam a monológodat. Írod magadról, hogy kiégtél, már nincs libidód, már szerelmes se leszel stb stb... Erre b+, olvasom hogy 22 éves vagy XD

Mivann?? Kemény 22 éves vagy, ebből max 7 éve vagy ivar érett. Milyen kiégésről beszélsz???

Alig éltél még, és az életet bőven NEM tapasztaltad még meg!!!


Ahoz hogy téged szeretni tudjon egy nő, ahoz neked is szeretned kéne magad!

Senki se akar egy negatív,önsajnáltatos, pesszimista fiúval össze jönni.

Na meg írod hogy olyan amilyen nőt te akarsz, olyan úgy se jönne össze veled. Figyelj, tegyél érte! Tornázd fel magad arra a szintre, ahol már szóba állnak veled!

Semmi sincs veszve! Nem maradtál még le semmiről! Szedd össze magad, ne roskadj magadba!

2020. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Jól kidrámáztad magad? Oké, szuper. Akkor elmondom, h nekem hatalmas libidóm van, lelkileg is majd kicsattanok, és jól elvagyok nő nélkül. Akinek tetszek az nekem nem, aki meg nekem tetszik annak én nem. De nem otthon sírdogálok, hanem teszem a dolgom.
2020. febr. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Mivann?? Kemény 22 éves vagy, ebből max 7 éve vagy ivar érett. Milyen kiégésről beszélsz???"


Mentális, fizikai totális megsemmisülés 22 éves korra, sokat gondolkodom az öngyilkosságon csak nem lehet.


"Alig éltél még, és az életet bőven NEM tapasztaltad még meg!!!"


De nem is fogom.


"Ahoz hogy téged szeretni tudjon egy nő, ahoz neked is szeretned kéne magad!"


Ki szeretne így élni?


"senki se akar egy negatív,önsajnáltatos, pesszimista fiúval össze jönni."


Hasonló szöveget már kaptam lánytól.


"Figyelj, tegyél érte! Tornázd fel magad arra a szintre, ahol már szóba állnak veled!"


Mégis mit? Az arcombol semmi sem maradt, amit persze eleve gyűlöltem, de pár lánynak bejottem talán, ma rám se néz senki, nemhogy flört semmi, de legalább páran kigunyolnak. A parkereses a külsőről szól, azzal nem tudok mit kezdeni. Nincs rá pénz, meg szerintem pénzzel se lehetne. Kölcsönös, viszonzott szerelem elképzelhetetlen, mert az eseteimnek már egyáltalán senkinek nem jövök be, másoknak szintén. Azért is aggasztó ez mert a külső alapján szimpatizalunk, vonunk le a másikról következtetést. Mindegy nem lesz párom és kész.

2020. febr. 26. 08:16
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
22 évesen még jóformán el se kezdődött a nagybetűs élet. Majd ha 25-30 leszel, elértél pár dolgot az életben akkor jön a többi is magától. Addig meg ne pityeregjél hanem menj el edzeni, sportolni, szerezz pénzt, kocsit, lakást ugyanúgy mint mindenki más.
2020. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel hogy az arcommal van a baj? Test szempontjából még jobban is állok mint eddig. úgy nézek ki már mint egy zombi, de tényleg... Mintha beteg lennék, egyetemen is kizavartak óráról, hogy menjek haza mert rosszul vagyok szerintük. Hát ez van.
2020. febr. 26. 08:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert mi van az arcoddal amitől zombinak nézel ki?
2020. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de mintha nem aludtam volna 2 éve. Dokik meg leszarjak, nem veszik komolyan ennyi.
2020. febr. 26. 08:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Az egyetlen jó tanács, hogy lásd meg a kis dolgokban is az örömet, a nőket meg tojd le magasról. Nem érnek annyit, mint hiszed. A legtöbb párkapcsolat manapság csak szenvedés. Ne tévesszen meg, kifele mit mutogatnak.
2020. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!