Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook on ismerkedés, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook on ismerkedés, van akinek bejött?

Figyelt kérdés
Lányok nektek mik a reagciótok ?
2020. febr. 27. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak akire egy számára szimpatikus személy ír, annak bejolön. A többiek inkább zaklatásnak élik meg.
2020. febr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimptikus lenne, korban megfelelő, akkor visszajelölném.
2020. febr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem jelölök vissza olyan pasit akit nem ismerek (nőt sem).

Egy esetben véletlenül, csak a nevet nézve ami egy átlagnév, van is ilyen ismerősöm, visszajelöltem. Kiderült,hogy nem ismerem, csupán ismerkedni szeretne a srác. Töröltem. Aztán eltelt pár hét és eszembe jutott. Megnéztem jobban az adatlapját, fotóit, ismerőseit, és már én jelöltem be. Igy lett kapcsolat belőle, ami nem komoly/hosszútávú,de nagyon jó emlékem van róla.


Jelenleg párkapcsolatom van, de ha nem lenne alapos mérlegelés után ha szimpatikus a srác nem zárnám ki az így történt ismerkedést.Viszont csak akkor ha publikus az adatlapja, vannak fotói, és nem azt látom,hogy 4000 kizárólag nő ismerőse van, tehát rutinból jönnék a képbe...

2020. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Bármilyen fullos, modell alkatú, baba arcú csaj jelölne be, elutasítanám a p_csába. Én még arra használom a dolgokat, amire valók, engem senki ne jelölgessen, HA nem ismer. Ha akar valamit, csikarjon már ki pár mondatot magából, hogy mégis mit akar - elvégre felnőtt emberek vagyunk.


Látom itt mérvadó, hogy publikus legyen az adatlap. Miért is? Befolyásol valamit a munkahely, ismerősök száma? Óvoda...

Ha valaki csak pozitív dolgokat oszt meg, az is lehet féreg. Én meg régebben brutális zenéket, vad dolgokat osztottam meg, közben önkéntes vagyok a kórház gyerekosztályán. Adjon pacsit magának az, aki a Face-en látottak alapján ítélkezik. Idióták.

2020. febr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha valamelyik csoporttevékenységem kapcsán ír, az még oké. Szoktam kommentelni, érthető, ha abba bekapcsolódik valaki vagy fantáziát lát abban, amit írtam. De a semmiből jelölgető meg rám irkáló emberek a gusztustalanon belül is egy külön alja kategória. Semmit sem tud rólam, csak a képeimre csorgatja a nyálát vagy veri ki, mégis mit vár? Majd megmutatom, milyen vagyok belsőre, ha addig nem érdekelte, hátha elmegy a kedve egy életre az ilyen szaroktól vagy legalább tőlem
2020. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csoporton belüli hozzászólások ól kezdtünk ismerkedni, egy év után nagy szerelem lett, de már vége.

Direkt ismerkedős megkeresésekre nemigen reagálok. Felé profi q. felé még ismerősgyüjtő ostoba.

2020. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34 éves 2 kisgyermekes anya vagyok. 13 éve vagyok együtt a párommal. Pár év óta rendszeresen jelölnek be 20 év körüli fiúk. Az első ilyen jelölésre azt hittem tényleg ismerhetem, hisz mit akarna tőlem egy ,,kisfiú''(nem sértésnek szánom, nekem az), visszajelöltem. Másnap jött az üzenet, hogy szeretne velem találkozni, mert nagyon tetszem neki. Na azóta nem jelölök vissza senkit, akire nem emlékszem, pedig rendszeresen van ilyen. Még csak nem is elhízott csúnya fiúk, símán találnának maguknak korukbeli szép lányt. Régebben nem próbálkoztak ennyien, pedig kifejezetten szép voltam. Fura az egész...
2020. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem visszajelölnek fullosabb csajok is, de ha irok, nem irnak, szóval sok értelme nincs.
2020. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!