Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak aranyásókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak aranyásókat fogok ki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen pár hete ismerkedem egy (eddig) számomra aranyosnak vélt szingli csajjal, de ma azzal indított, hogy vegyek már neki egy pressokávét. Pénzt persze nem adott rá, kénytelen voltam saját zsebből fizetni. Nem tudom érdemes e ezek után tovább ismerkednem vele, megijeszttett ezzel a viselkedéssel. Legközelebb már a kocsiját is tankoljam meg vagy mi??

21/F



2020. febr. 24. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Pár hete ismerkedsz, de magadtól meg sem hivnad egy kávéra. Igazi gavallér vagy.
2020. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan egy kávét sajnálsz ?
2020. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk pofám leszakadna, ha ezt csinálnám bárkivel. Más, ha valaki meghív vagy meghívatom magamat.

N

2020. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen smucig vagy, akkor az aranyásók mást fognak keresni.
2020. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, a nők nagyon hamar megtanulják ám, hogy a balek férfiakat akár csak a szexhez jutás reményéért lehet ugráltatni.


De azért ez messze az aranyásástól. Majd ha azzal kezdi, hogy vidd wellnessezni, meg világ körüli útra, vegyél neki kocsit, fizesd az albiját, na akkor fogtál ki aranyásót.

2020. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%
Elhiheted az aranyásók nem egy nyamvadt kávéra mennek xDDD
2020. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Fuhh de egy sóher prosztó alak vagy!!

Egy kávéról van szó amit én simán veszek bármelyik kollégámnak is ,ha úgy adodik vissza hív rá.


Az aranyásó nem ezt jelenti hogy le akar húzni 200ft tal ...

2020. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Te meg indíts azzal holnap, hogy Lujzaaa, hozzá má nekem egy kávét. Kíváncsi vagyok hogy reagálna
2020. febr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Oké, hogy egy kávé nem nagy dolog, de akkor is ritka pofátlanság csak úgy meghívatnia magát valakinek. Ha meg elutasítja a másik, akkor jön a szöveg, hogy ezek a férfiak milyen bunkók.
2020. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem komoly??? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 N. te mindenhol aranyásóskodsz? Már kávé is kell? 😂😂😂😂😂🙈🙈🙈
2020. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!