Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek adjak egy esélyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak egy esélyt, vagy hagyjam, ne raboljam az idejét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Facebookon bejelölt egy pasi. Szimpatikusnak tűnt, elkezdtünk beszélgetni, viszont minél többet beszélgettünk, annál jobban éreztem, hogy nem jön be, mint fiú. Egyrészt vannak helyesírási hibái, ami engem eléggé zavar. Másrészt irtó sok smiley-t használ, és néha erősen gyerekesnek tűnik. Kétszer ismerkedtem neten, viszont mindkét alkalommal már első perctől fogva megtaláltuk a közös hangot. A mostaninál valahogy nem megy. Nem tudom, mit tehetnék. Várjak meg egy találkozót, vagy hagyjam már most az egészet, és ne raboljam az idejét? Esetleg, aki volt hasonló helyzetben, leírná a tapasztalatát?

Köszönöm!



2020. febr. 27. 21:56
 1/8 Gyakori93 ***** válasza:
100%
Ha van kedved, meg időd, akkor érdemes lenne személyesen találkoznod vele, abból semmi rossz nem lesz. Majd kiderül mi lesz ebből.
2020. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ebből nem.lesz kapcsolat. Időpazarlás.
2020. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is időpazarlásnak tűnik.
2020. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tetszik mint pasi ugy ne vesztegesd az idejét.
2020. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld meg élőben
2020. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle egy fontosabb, elgondolkodtató dolgot. Ha annak a válasza is fura, akkor tipli.
2020. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem találkoznék vele inkább. Nyilván az, hogy neked nem jön be, ezer dologból tevődik össze, csak ez a két dolog hatványozottan idegesítő lehet egy online beszélgetésben.
2020. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell összejönni mindenkivel csak azért, hogy legyen valaki.

Tehát nem kell minden elsővel összejönni, aki szembejön, hogy tetszel.

Ha te neked ő nem jön be, nem vonz, akkor túl van tárgyalva.

Ha várakozol, igenis fog beérkezni az életedbe olyan ember, akinek szintén bejössz,és ő is neked, és szeretitek egymást. Mert szerintem te kábé félsz, hogy nem szeretne más; és akkor rögtön ezért már összejönnél az első jelentkezővel. De ha ő nem jön be, akkor ő nem az igazi, hosszú távon mit akarnál egy olyan párkapcsolaton fenntartani, ahol a másik neked nem jön be. Szerintem ez a kapcsolat már eleve h@lálra lenne ítélve. Csak azért, hogy legyen valaki?

Igenis, más is fog szeretni téged. Ne legyél mán ennyire önbizalomhiányos, kérlek. :)

Legyél aranyos, kedves másokkal, és akkor még ha pl egy ilyen visszahúzódott, csendesebb , introvertáltabb valaki is vagy; majd még akkor is lesz párod. :):)

Csak hagyjad, hogy rádtaláljon a szerelem. Nem kell fölszállni rögtön az első szekérre, ha nem tetszik. :) :)

2020. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!