Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes még próbálkozzak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozzak vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

3 mentem oda a lányhoz.

1 elsőre azt mondtam neki hogy, rá érsz egy kicsit beszélgetni, ő erre azt mondta nem nem ér rá, és a fejével is mutatta, és mentbe a váróterembe.

Másodszóra azt mondtam neki hogy, szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni, ő azt mondta nem akar.

Mindig mosolygott és bele nézett a szemembe, sokan mondták nekem hogy mikkor nem láttam és ők látták hogy mosolygott. Elkezdett kerülni ha én ott álltam akkor el ment máshova elmentem onnan dolgozni oda ált ahol én voltam.

Aztán jött a nyári szünet és véretlenül rá találtam facebookon írtam is neki és meg is jelöltem de ő vissza se írt és nem is igazolt vissza, aztán elkezdődött a suli és múlthét hétfőn be mentem 4:40-es busszal hogy oda érjek 5:12-re (délutános voltam akkor) és ott volt és oda mentem hozzá beszélgetni (több mint 10 percig beszélgetünk) igaz ő nem kérdezett semmit hol dolgozok stb, de én kérdeztem tőle hova jár suliba minek tanul, mondtam neki nagyon csinos meg is köszönte én meg mondtam neki szívesen, be is mutatkoztunk egymásnak és mondtam neki szép neved van meg is köszönte, kérdeztem tőle olvasta amit nyáron írtam neki és azt mondta igen kérdeztem tőle visszaigazolsz erre azt mondta ha lesz rá ideje akkor igen, pedig mikkor oda mentem hozzá akkor is a teloját nyomkodta, facebookon máshogy nézz ki a lány ezért nem voltam benne 100%-ig biztos ő az a lány és mondtam neki keresse meg magát oda adtam neki a telomat, elhívtam fagyizni de azt mondta nem tudja rá ér e.

Kérdeztem tőle hétvégén mit csinált azt mondta aludt, mondtam neki akkor aludtál helyettem is :) én túlóráztam.

Mindig mosolygott hozzá szóltam nem mindig mert rám nézni más irányba nézett, ahol a első bicikli kerék van ott ált [link]

Már 3 nap eltelt és nem láttam reggel, pedig azt mondta mindig ezzel jön.


Szerintetek ennyi volt?

Én meg olyan rosszul érzem magam :( mindig váróm reggel de nincs ott nem jön a busszal. :(

Ennyi év után én is meg érdemeltem volna kedves mosolygós lányt. Február végén lesz 1 éve.

Úgy döntöttem hogy ha egyáltalán eltudom felejteni soha többé nem fogok csajozni, mert úgy látszik a nézés és a mosoly nem jelent semmit. :(


Mindennap nézem a facebookját, olyan csúnya páva pasijai voltak akik az se tudják mi az a munka.


Bocsi hogy sokat írtam vagy össze vissza de nem érzem jól magam fáj a fejem is. :(



2019. szept. 18. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A lány helyében tiltottalak volna már rég.

Hogy lehet valaki ennyire tapadós és rámenős?

Egyértelmű, hogy nem érdekled, akkor mégis minek akaszkodsz rá?

Szegény lány, nem csoda, hogy kerülne téged.


20/L

2019. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Normálisan kérdezgettem tőle hova jár suliba stb.

Páva gyerek hívta volna el fagyizni biztos igent mondott volna.

Nagyon be jön a lány, már rég nem jött be nekem egy lány főleg nem első látásra.

2019. szept. 18. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Elég betegesnek tűnsz és borzasztó idegesitőek a helyesirási hibáid
2019. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell így beszélni velem, hogy akinek rossz napjai vannak még jobban bele kell rúgni.

Fáradt is vagyok, mindig csak dolgozok Hétfőtől Szombatig,

ott legalább jó vagyok, másra és másoknak úgyse vagyok fontos.

Egyik kollégám mondta a többi kollégámnak be raknak egy konténerbe úgy se keres hiányoznák senkinek, de csak hülyéskedtek de sajnos igaz.


Páva fiukat látok lányokkal akik nem dolgoznak egyik nap kergeti a barátnőjét az utcán és jól hátba veri a lány sír, de más nap meg boldogok.

Én sose bánnék így egy lánnyal.

2019. szept. 18. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre is felfoghattad volna, hogy nem kellesz neki!
2019. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor először láttuk egymást mind ketten egymásra néztünk, ő meg távolból is nézet én inkább elővettem a telomat és azt néztem mint őt, de volt mikkor ő visszafordult és rám mosolygott (én akkor sétáltam a melóba) pedig akkor sose szóltam még hozzá.
2019. szept. 18. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr vagy. Nem veszed az eggggyértelmű jeleket. Emellé még naggyon nem vagytok egy szinten. Önismerethiányos vagy, felszínes, unalmas.

Foglalkozz magaddal mielőtt kapcsolatot akarsz.

2019. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Milyen jeleket?


Elejinte nem foglalgoztam vele amedig nem szóltak.

2019. szept. 18. 22:29
 9/12 A kérdező kommentje:

Érdemes neki köszöni mikkor látom?

Vagy még azt se tegyem?

2019. szept. 19. 04:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt gyakorin is mondták probáljam meg lehet félénk.
2019. szept. 19. 04:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!