Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondta egy tanárom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy tanárom, hogy szingli emberből a 2 legnagyobb csoport ezek: városi diplomás nő, illetve falusi képzetlen férfi. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Én városi diplomás nő vagyok, de van barátom, aki falusi és képzetlen...
2020. febr. 28. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem azt mondta h nem lehet ilyen kapcsolat. Amúgy sehogy nem látom. Nem vezetek statisztikát róla
2020. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mivan?? :"D
2020. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Oké, és mikor küldik diplomám szingliségből?
2020. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Parkapcsolatban eloknek meg egy nagy resze boldogtalan. Tarsas magany, vagyakozas masvalakire.
2020. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Hát lehet ebben valami.

A diplomás városi no válogat, míg a falusi képzetlen férfinek nem jut no.

2020. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

A falusi képzetlen férfi nem feltétlenül ostoba, sőt, lehet hogy sokkal jobban feltalálja magát, mint az, aki városban nőtt fel, és egy bútort sem tud összeszerelni.


A diplomás nő pedig bár papíron értelmiségi, de nem biztos, hogy megalapozott tudás, és kiemelkedő intelligencia van mögötte. A világért sem akarlak megbántani, de ki az, aki egy Bsc kereskedelmit ma nem tud megcsinálni? Ha viszont PhD fokozatod van fizikából, akkor egy kiemelkedően értelmes ember vagy.


Egyébkent ezek a szingliséggel hogy függnek össze? Talán arra gondolt a tanárod, hogy előbbi a feltételezett ostobasága miatt nem talál párt, a másik meg azért, mert karrierista?

2020. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyetemen az összes nő oktatónk házas vagy párkapcsolatban él. Az egyetemi és a már végzett ismerőseim nagy részének is van barátja vagy férje. Ugyan nem faluból, csak kisvárosból származom, de az otthoni "képzetlen" férfiak közül is a többség nős vagy barátnője van, még az egészen primitíveknek is (van nálunk egy szálló hajléktalan családoknak, tele van fiatal, kisgyerekes párokkal)
2020. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A városi, jól kereső, értelmes szingli nőben lehet valami. Ők az a réteg akiknek abszolút nincs szükségük férfira, nyilván jobban meg fogják válogatni, hogy kivel jönnek össze. Inkább vannak szerintem egyedül ha nem találnak megfelelő párt. Én is ebbe a rétegbe tartozom, ha nem találtam volna meg huszonévesen a tökéletes párt tuti inkább lettem volna éveket egyedül mint valami kirakat kapcsolatban.

A falusi képzetlen férfiaknál viszont ez nem jellemző szerintem. Van pontosan annyi butácska képzetlen nő akikkel tökéletes párt alkotnak. (Egyáltalán nem nézem le a férfiaknak ezt a rétegét, nekem is volt ilyen párom de most jelenleg erősen sztereotípiákban gondolkozunk). Aki mondjuk azért képzetlen mert nem túl okos szegény annak szerintem sokkal kisebb elvárásai lesznek párkapcsolati téren, kisebb eséllyel lép ki egy szar kapcsolatból mondjuk. Pláne ha egyedül fenntartani sem tudná magát.

2020. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezem: a falusi diplomás nőnek mennyivel könnyebb párt találni? A barátnők kapcsolatban,a falzban nincs potwnciálus alany,egyedül hová járjon? Varosban ha akarsz van lehetőséged usmerkedni. Falun,mondjuk 25+osan,kevés. Főleg ha helyben dolgozol mondjuk pedagógusként. De ha eljársz is,és a munkahelyen mindenki foglalt. Több ilyen nőismerősöm van.
2020. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Faluban élek, itt azt látom, hogy nincsenek kapcsolati gondjaik az embereknek. Képzettségtől függetlenül.
2020. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!