Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátnőm ma mesélte h öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm ma mesélte h öt mindig leszolitjak a férfiak? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval mindig leszolitjak, akár plázában, kondiban hogy szívesen megismernek öt.Velem bezzeg meg sose fordult elő ilyesmi. Mit tudhat a barátnőm amit én nem?illetvr én mit fontok el h ennyire nem érdeklődnek irántam?

24N



2020. febr. 28. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sose szólitottam le senkit 26f
2020. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Először is, én megszólítom a nőket, nem leszólítom őket. A kettő közt különbség van. Mert aki megszólít, az normálisan megy oda, aki pedig leszólít, azok pl. a segésmunkások, akik fütyülgetnek a nők után.


Szeretem megszólítani a nőket. Csináltam már ilyet utcán, Plázában stb...Hogy téged miért nem szólítanak meg, annak azt gondolom, hogy egy oka van: a kisugárzásod nem kellemes, ezért elkerülnek. Persze, ez nem mentség, mert biztos kedves csaj vagy. Próbálj meg pozitívabb lenni.

2020. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, en ilyen dicsosegre nem vagynek. Ezek szerint nem becsulik semmire, csak kivanatos, de konnyu predanak nezik. Talan nem is az, es eleg bunko pasik vannak, de az se valami irigylesre melto. Mondjuk kocsiban megengednek neki, hogy kielegitse oket.
2020. febr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi a különbség köztetek? De őszintén.
2020. febr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha csak le szólítanak de ha odajön és szépen szól az más. Nem tudom, hogy mit tud a barátnőd de talán a kisugárzás.
2020. febr. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer (régen volt) együtt utaztam egy lánnyal.

Sokat tanultam tőle. Szemezett, hosszan ránézett aki tetszett neki. Nekem az elött eszembe sem jutott, hogy ilyen direkt módon is fel lehet hívni valaki figyelmét.

Más: Sokan a megszólítás ellen vannak. 15 éves barátságom van egy ilyenből. Mentem a tömeggel együtt a városi buszhoz, dolgozni, amikor egy fiú sietős léptekkel utolért. Mondta Ő is annál a vállalatnál dolgozik, már látott párszor.

Akik annyira az "idegennel" való ismerkedés ellen vannak, azoknak eleve adva egy nagy baráti társaság. És ha igen , azon belül vagy azok által találnak partnert maguknak? Mi van ha valaki másik városba költözik. Mondjuk a munkahelyén pár emberrel van csak kapcsolata, akkor az hogyan ismerkedne,örökre magányos maradna, ha minden ember azt vallná, hogy idegennel nem állunk szóba?

2020. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!