Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy utcán boltban, közlekedési eszközökön stb. odamennek a férfiak a nőkhöz és leszólítják, ismerkedni akarnak velük?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére nem jellemző.
2020. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
sajnos nagyon elutasítóak a nők...
2020. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Menjen oda a hóhér, manapság vagy beperelnek vagy elküldenek a francba.
2020. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Aki közlekedési eszközön megy oda egy nőhöz, az már képet is alkotott magáról, hogy messze nincs olyan anyagi helyzetben amit egy nő elvár. Ebben az esetben már az is szexuális zaklatásnak minősül egy nő szemében, ha a férfi feléje fordítá tekintetét!!!!!!

Nő nem ismerkedik ilyen helyeken és nem ismerkedik olyan pasival aki nem keres minimum havi 800E nettót!

2020. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Buszon nőként elegyedtem beszélgetésbe egy ffival szóval miért ne? Nyilván többször utaztunk már volt némi szemkontaktus meg mosolygás, tehát éreztük hogy van kölcsönös szimpátia, össze is jöttünk.
2020. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem fogok. 3x sikertelen
2020. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jellemző, egy esetre emlékszem, hogy utcán megszólítottak (ő sem magyar volt). Persze, leszámítva az építkezéses vagy este berúgott/beszívott "jó bula vagy" beszólogatást, de ezekre nem kell adni.

Mondjuk én nem ismerkedem utcán, szóval ezt nem is bánom.

2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem elég gyakran előfordult már.
2020. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig 2× futottam ilyen dologba bele, igaz, a nő full koki volt.
2020. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!