Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők akiket idegesíti hogy...

Nők akiket idegesíti hogy folyton leszólítják a férfiak miért öltözködnek úgy ahogyan?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 20:53
 1/7 anonim válasza:
33%
A figyelmet szeretik, de azt már nem ha nekik nem tetsző pasik leszólítják őket.
2018. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
Ne higgye azt minden pasi hogy a nők ő értük öltözködnek szexin😂
2018. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit takar ez az "úgy ahogyan"?
2018. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Errol eszembe jutott, hogy meg tavaly nyari tanfolyamra jartam a sulimba, elotte csinaltak az utat, rohadt meleg volt. Sortban, es ujjatlan garboban voltam, es kifele menet odaorditott egy munkas, hogy szetkrna. Erre a ferfi tesitanarom jo hangosan megjegyezte, hogy "latod, Jazminkam, a sok gci nem tudja feldolgozni, ha egy no csinosan oltozik". Szerettem azt a bacsit.

Bocs az offert.

Egyebkent az elso jo nagy hulyeseget irt. Ha csinosan oltozok fel, az azert van, mert nekem tetszik, nem azert, hogy random ferfiak utannam csorgassak a nyalukat, vagy belem kossenek. En se szolom meg oket, ha olyat viselnek, ami nekem nem tetszik. Szerintem ez alapveto. Szoval, igen, idegesit. Bunko, proli dolog, es maximalisan az en dolgom, mi van rajtam.

2018. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ennyi erővel mesztelenül is mászkálhatok mert senkinek semmi köze hozzá
2018. júl. 13. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Igy, ahogy mondod.
2018. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták előttem, de igen, a lényeg az, hogy azért öltözködnek úgy ahogy, mert úgy érzik jól magukat. Egyes férfiak azt hiszik, hogy minden őértük történik és ebben nagyot tévednek. Örülök, hogy feltetted a kérdést, remélem így tisztázódik a dolog a fejekben.
2018. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!