Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi visz rá valakit egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá valakit egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
Nem olcsó dolog csak úgy úgymondva kiasználni valakit illetve odadobni magát egy éjszka erejéig?

2020. febr. 28. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Vágy, kíváncsiság.
2020. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Mitől lenne kihasználás, ha megvan a vágy és élvezitek egymás társaságát és kívánjátok egymást?


Én nem tudom, hogy kit mi visz rá de nem úgy kell erre gondolni, mintha bűnt követne el az illető.

2020. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Peldaul, hogy egyikuk legalabb nem fuggetlen, es ez minden, amit nyujthat.

Van minosegi masfel oras kaland, kerek, egesz. Orok emlek ugy, hogy nem valtottunk elerhetoseget es tarskereson direkt eltuntunk egymas elol.

2020. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne foglalkozz a témával, kevés vagy hozzá és buta.
2020. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A kalandvágy.. A kíváncsiság, a másik felfedezése, az izgalom, az új lehetőség..

Ha azt hiszed, hogy egy ilyen kapcsolatban csak elvenni lehet a másikból, akkor nagyon tevedsz!

2020. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Mi az, hogy buta? Lefogadom, fiatal, plane lany a kerdezo. Onnan nezve a kerdes jogos.

En voltam a masfel oras kaland szepsegerol iro. Peldaul ertem, sokmindent lattam, hogy es miert nem jo. Es megertem azt, hogy tudom milyen elengedni a birtoklast.

2020. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Na meselj milyen elengedni a birtoklast?


Nem ertek ezzel egyet h a kaland hu de jó.


2 verzio van. Ha jó akkor öröm van,ha öröm akkor érzelmek es kötődés os jön,ha nem akkor bizonytalanság meg szenvedés.


Ha meg csak húsnak van ott a masik akkor abba nincs öröm,akkor meg minek csinalod? Csak torna gyakorlat vagy mi?



Ember kerek egész! Lelki oldalt nem lehet levalasztani a testrol!


Ferfiaknak is vannak érzései,csak elrejtik. Max atmenetileg felulirja akalandvagy vagy az egofenyezes.

2020. febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyejszakas kalandra szexhiany visz ra,vagy ha a kapcsolatodban valami hianyzik.
2020. febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
A szexuális vonzalom
2020. febr. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexhiany, kaladvagy, pillanatnyi izgalom, alkohol, fogadas, ugratas, megfelelesi vagy ....
2020. febr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!