Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell összehozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell összehozni az egyéjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
sok lánnyal beszélgetek egy kettőről tudom hogy oda van értem. nekem nemrég lett vége a komoly kapcsolatomnak és most csak egy egyéjszakást szeretnék búfelejtőnek. De mivel sosem csináltam ilyet nemtudom hogy kell kipuhatolni hogy benne van e a lány...azt meg nem akarom csinálni hogy fűt fát igérek neki aztán meg benyögöm h bocs mégse akarok komolyat veled

2020. jan. 12. 03:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak simán kérdezzek rá?
2020. jan. 12. 03:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből nem az lesz.:)

Nem lesznek benne.

2020. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen.
2020. jan. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Senki se szeret bú felejtő lenni, pláne nem, hogy beléjük ürítsd a zacsit. Van kezed és verd ki magadnak, vagy menj el prostihoz. Szexkapcsira a nőknek a külső a minden, ha nem nézel ki jól baszhatod. De csak is magad :D


Habár nem helyes pasiként dugtam meg szűz tinilányt, azért nem tódulnak utánam, nem is baj, mert már nem szeretnék olyan közegbe mozogni.

2020. jan. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, hogy miért kell annyira igényesnek lenni, amikor kalandokat szeretne egy férfi. Minek ez a sok fölösleges tárgyalás azokkal a csajokkal és nőkkel, akik tartós kapcsolatot szeretnének??

A legjobb, ha a rosszlányok-on nézelődsz, azon nagy lesz az érdeklődés és annyira sok nőd lesz, amennyit csak akarsz. 37N.

2020. jan. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
annyi sztorit hallottam már egyéjszakás kalandokról mind nőtől mind férfitől hogy jönnek ezek létre? (jó jogos azokat is megkérdezhetném akiktől hallottam ilyet)
2020. jan. 12. 04:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek főleg bulikban, spontán alakulnak. Rákészülni nagyon nem lehet.
2020. jan. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: Üresek belül. És kóros élvhajhászok.
2020. jan. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hozzam az ilyenek ugy jonnek oda, hogy "mit iszol, meghivlak! -1 perc mulva rater, hogy a kozelben lakik, jol elszorakozhatnank.


Akivel osszejott az azert volt, mert nekem bejott es en kezdtem el szemezni vele.

A tobbivel, akik csak ugy odajonnek, azok sose jartak sikerrel nalam.

2020. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosságban a férfiaknak könnyebben megy az, hogy egy normálisabb alkalmi partnert találjanak mint a nőknek.


Én is hasonló helyzetben vagyok. Két hosszú kapcsolatom volt soha nem volt egyéjszakásom és gondolkodtam rajta, hogy most az lenne jó, de őszintén szólva lányként én nem mernék idegennel kikezdeni.. túl beteg világban élünk.

2020. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!