Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legye egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legye egyéjszakás kalandom?

Figyelt kérdés

20 éves Budapesti srác vagyok. Úgy gondolom, hogy kultúraltan, elegánsan nézek ki viszont a lányok egyáltalán nem bírnk. A kalandra nem azért lenne szükségem mert engem csak ez érdekel, hanem mert még szűz vagyok és szeretnék már együtt lenni valakivel, aki nem ez fizetős lány.

Mit javasoltok, hogyan lehetnék vonzóbb mint megjelenésben mint stílusban. Lányok véleményére vagyok főként kíváncsi.



#kaland #egyéjszakád
2019. dec. 28. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, húsz évesen nem vagy lekésve semmiről. Sokat számít a viselkedés, és az ápoltság, ez a kettő visz mindent. A megjelenésed meg mint írtad is, rendben van. Önmagad legyél, és figyelmes a lánnyal, de csak annyira, amennyit vissza is kapsz.
2019. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyel udvarias de ne hagyd hogy kihasznaljanak. Megjelenesben en kikernem egy lanybarat velemenyet
2019. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amiatt ne pánikolj, hogy szűz vagy még. Lehet, hogy a többség véleményével szembemegy az én véleményem, de szerintem nem éri meg egyéjszakásra pazarolni az elsőt. Úgy és akkor legyen meg az első, hogy boldog legyél tőle, olyan emberrel akit szerettél, és azzal a tudattal, hogy erre az éjszakára te szívesen fogsz visszaemlékezni és nem bánod meg, hogy pont vele ott és akkor történt meg.

Pontosan tudom milyen ez az érzés, hogy vágysz valakire magad mellett, de egy egyéjszakástól érzelmet nem feltétlen fogsz kapni, vagy ha kapsz is, az gyorsan eltűnik, így utána még rosszabb lesz a hiány.

Így látatlanban a stílusodon, a megjelenéseden nehéz változtatni, de szerintem nem is kell. Aki te vagy, azt az embert lássák, ne egy álruhába bújt valakit, mert neked sem lesz természetes, és te is csalódni fogsz "a hazugság" miatt. De ha mindenképp változtatni szeretnél, kérdezz meg pár lányismerőst, mit gondolnak, min csiszolj még.

Csak megjegyzésként fűzném hozzá, h nem minden a megjelenésen múlik, rengeteget számít a személyiséged is. Példának okáért, amikor ide kérdést írsz ki, meg lehetne nézni, hogy hány betűt hagytál ki, mit írtál el. Nem nyelvtannáciskodás, én is szoktam hibázni, de ismerkedésnél sokaknak zavaró, ha félig értelmetlen szavak értelmét kell keresgélni. (Persze előfordulnak hibák néha-néha, de hidd el, hogy rengeteget számít az ilyesmi is, látatlanban azonnal egy pozitív/negatív látképet állít fel rólad.)

Budapesten lakóként pedig annyi-annyi hely van ismerkedni, ne add fel, 20 évesen nem késtél le még semmiről sem! ;)

(Írom mindezt 19 éves lányként, ugyanúgy eddig párkapcsolat nélkül. Egyetemre bekerülve viszont meglepő módon nem kevesen voltak ezzel hasonlóan, ezért bátorkodtam írni, hogy nem késtél még le semmiről, próbálkozni kell.)

2019. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Szűz is maradsz te kis selejt. 😂
2019. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szűzként szerintem az egyéjszakás elég rossz választás lenne, ott teljesíteni kell és ha megszól a lány akkor egy életre komolexusos leszel.
2019. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet azóta?


Én is 20 évesen, egyéjszakásban vesztettem el. Nem ez volt életem szexe, de már a tudat is sokat segített, hogy igen, már én bаsztam, nem vagyok szűz!

Sajnos, komoly kapcsolat nem jött össze addig, akivel elveszthettem volna, mint a mesében.


Azóta minden rendben, pótoltam a lemaradást.

2021. márc. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!