Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldal amit komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal amit komolyan is vesznek a regisztrálók?

Figyelt kérdés

Kezdő társkeresőként egy ideje próbálkozom a Tinderrel, de nem sok sikerem volt eddig.

Elég sok match-emet kitöröltem vagy azért mert 1 hónap múlva se írtak vissza, vagy azért mert 1 éjszakára kerestek, engem meg inkább komolyabb érdekelne már. Azóta 1 match-em sincs, pedig pár hónapja fent vagyok. Állítólag az ilyet a Tinder nagyon bünteti, ezek szerint lehet is benne valami. A tinder amúgy is tele van trash embereekkel akik csak unatkozni, meg másokat idegesíteni vannak fent. Más kérdés, hogy mennyire szexorientált, bár a lányok 60+%-a azt írja, komolyat keres...


Ezért érdekelne, hogy van-e Magyarországon olyan társkereső, ahová komolyan érdeklődő, értelmes emberek regisztrálnak. Főleg a diplomás, 20-28-as korosztály lenne érdekes, mert én is ide tartozom.



2020. febr. 29. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nincs. Ez nem oldal függvénye, hanem embereké.. a problémákat mindig az emberek csinálják...


Esetleg próbálkozz társkereső irodákkal.. ahol bár egy rakás pénz a tagdíj, de talán ott komolyabban veszik és nagyobb az előszűrés ki kerül be és ki nem.

2020. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu, esetleg még a Puncs
2020. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Az ÉLET miért nem jó?
2020. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Elittars.hu
2020. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Lelkitárs.com
2020. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
#3 mert a tescoba vásárolni járnak az emberek és nem ismerkedni. Az utcán meg mindenki siet. + mint a kettő esetben kisebb az esély egy társ megtalálására mint a lottóötösre
2020. febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ma 12:52 Ez azért nem teljesen így van. Nekem lett üzletben, villamos megállóban, vonaton kapcsolatom.
2020. febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
#7 sokra mentél vele, ha mindegyik megszakadt.. olyan, mintha nem is lettek volna.
2020. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Randivonal de csak elofizetők
2020. febr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az életben csak akkor lehet ismerkedni, ha olyan a munkahelyed, ahol mindkét nem jelen van.

Utca? No ezen jót mosolyogtam. Amikor mindenkim autóval jár. Öregeket, diákokat meg nagyon-nagyon lecsúszott embereket látni utcán. Igen régen lehetett ismerkedni a tömegközlekedésben, ma háát. Tudom mert én vonattal sokat utazok. Ritkán látok - magamon kívül - normál felnőtt korú embert. Ha meg mégis összefutok ismerőssel, "mosakodik" azért utazik ám vonattal, mert az autó éppen szervizbe.... stb. Ennyit az életben való ismerkedésről.

2020. febr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!