Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldal amit komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal amit komolyan is vesznek a regisztrálók?

Figyelt kérdés

Kezdő társkeresőként egy ideje próbálkozom a Tinderrel, de nem sok sikerem volt eddig.

Elég sok match-emet kitöröltem vagy azért mert 1 hónap múlva se írtak vissza, vagy azért mert 1 éjszakára kerestek, engem meg inkább komolyabb érdekelne már. Azóta 1 match-em sincs, pedig pár hónapja fent vagyok. Állítólag az ilyet a Tinder nagyon bünteti, ezek szerint lehet is benne valami. A tinder amúgy is tele van trash embereekkel akik csak unatkozni, meg másokat idegesíteni vannak fent. Más kérdés, hogy mennyire szexorientált, bár a lányok 60+%-a azt írja, komolyat keres...


Ezért érdekelne, hogy van-e Magyarországon olyan társkereső, ahová komolyan érdeklődő, értelmes emberek regisztrálnak. Főleg a diplomás, 20-28-as korosztály lenne érdekes, mert én is ide tartozom.



2020. febr. 29. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal jartam jo ideig ,csak nyugdíjas nénik és bácsik akartak beszélgetni 😀😀 amúgy mindenki a telefonját bújta aki fiatalabb korosztály.

Nehéz ügy ez tényleg.

2020. febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A fizetős oldalak televannak az üzemeltető által létrehozott, csali kamuprofilokkal, amiket botok, vagy emberek működtetnek néha, ha működtetnek. Ez főleg az elittársnál igaz, és a másik társkeresőcég oldalaira (bizony, a randivonal, parom.hu, és sok más, egy kézben van, de mindegyikért külön kell fizetned...).


A fizetési modell is kizárja azt, hogy használhatóak legyenek mivelhogy a kezdeményező fél van csak rá kényszerítve a fizetésre, tehát a férfiak, a nők pedig regisztrálnak ingyen és kapják az ego tuningot nem kell érte fizetni. Ha jön Brad Pitt akire várnak akkor sem kell fizetniük, mert a férfi már fizetett, és vissza tudnak írni neki, így aztán ugyanúgy tele van ego tuningoló, unatkozó nőkkel a kamu profilok mellett mint a többi, ingyenesebb társkereső csak itt még a gatyádat is rá fizeted.

2020. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs benned kitartas, ez van. Tinderre vissza vagy sultgalamb. Sok embernek talcan hozza az elet, de aki nagyon szeretne valamit, nem akar osszejonni.

A Tinderen a lelkierot, kitartast kellene edzeni. A lehetoseg nagyon magas, ha nagyvarosban laksz.

2020. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


Az elittársról és a randivonalról kb hasonlókat hallottam én is.


Amúgy, személyesen azért nem akarok ismerkedni, mert ahogy többen is mondták, ma kb 0 esélyed van tömegközlekedésen, vagy az utcán összejönni valakivel, mert sokan alapból elzárkóznak attól, hogy ott ismerkedjenek. Sure, én is ismerek olyat akinek ez összejött (srác a 4/6-on otthagy minket egy kicsit, odasétál egy csajhoz, 2 percet dumálnak és legit 3 éve együtt vannak).

Másik ok, hogy infót tanulok egy nagy fővárosi egyetemen,mellette melózok, így kb 0 időm/erőm van bulizni jelenleg (bulik manaapság amúgy is tele vannak olyanokkal, akiknek szórakozás=beQrás). Társkeresőn is vannak persze, de ott bármikor meg lehet kérdezni, egy randin meg úgyis kiderül.


Maradok egyelőre akkor a Tindernél. Egyébként srácként mennyi szokott lenni az átlagos érdeklődés lányok felől? Úgy értem, tudok kitartó lenni, de úgy érzem 3 havonta 1-2 match-el nem fogom megváltani a világot.

2020. febr. 29. 20:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nehéz jó társkeresőt csinálni, jó felhasználókkal, a jó csajok már mind elkeltek, vagy aki tényleg jó csaj nem mer ilyenekre regisztrálni. Én valamilyen közösséget javaslok, ott talán lehet ismerkedni
2020. márc. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!