Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon érzékeny vagyok ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érzékeny vagyok ismerkedésben és zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Ritkán beszélek fiúkkal, férfiakkal, mert nem érdeklődnek irántam. Régebben iskolában sokat csúfoltak és ezért már minden kedves szótól el tudok érzékenyülni és sokat jelent nekem. Volt hogy itt is beszéltem férfiakkal és túlgondoltam, hogy akar tőlem valamit, pedig csak kedves volt. Volt, hogy szinte beleszerettem abba, akivel beszéltem, pedig nem is találkoztunk. Élőben is ez a helyzet, nagyon sokat gondolok azokra a férfiakra, akik kedvesek hozzám, észrevesznek. Van, hogy már elképzelem mi lenne ha járnánk, mi van ha érdeklődik utánam. Nagyon kínos, hogy sokszor azt is elképzelem, hogy összeházasodunk és eljátszok a gondolattal, hogy hangzana a nevem a vezetéknevével.

Ne nézzétek bolondnak kérlek, tanácsot szeretnék, hogy szabaduljak meg ezektől a gondolatoktól.

Privátokra nem válaszolok, azért amiket leírtam.



2020. márc. 1. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezt valaki valamikor nagyon csúnyán ki fogja használni :(


Itt is mindjárt mennek a privátok ezzel a céllal. Fúj.

2020. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem vagy bolond csak vágyakozol, szeretett éhes vagy, amíg nem kapod meg amire vágysz addig ezen nem fogsz tudni túl lépni.
2020. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Tök cuki vagy :)
2020. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Van itt pár neked való pasi,aki szinten nehezen csajozik,irj rajuk.
2020. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
87%
Ezekután itt már ne is ismerkedj, mert baromira kihasználnák ezt, amit leírtál. Ezt tartsd meg magadnak ne áruld el a való életben senkinek, mert tényleg nagyot koppanhatsz, mert kifogják használni... csak olyannak áruld el, akiben már megbízol!
2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BigUncleZ ***** válasza:
Lehetsz érzékeny meg elképzelhetsz szituációkat, érzéseket, csak ne menjen az agyadra.Nem kell túl gondolni és nem kell naívnak lenni.
2020. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Pontosan ilyen vagyok én is csak férfiban. Vannak dolgok amik miatt nagyon nehéz. Ilyen például h túlságosan beleéljük magunkat dolgokba, aztán pedig nagyot csattanunk. Ezt pedig nagyon nehéz feldolgozni. Én most pont így jártam. Nehezen viselem. Szívesen beszélgetnék. Nem szoktam megbántani senkit.

Csak azt tudom ajánlani, h próbálj ne képzelegni. Légy racionális!... Igyekszem én is, de nagyon nehéz. Most például tartottam magam. Mikor már mégis beleéltem magam akkor jött a csatt...

2020. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem mondom senkinek, hogy ilyen vagyok. Épp ezért nem is szoktam beszélgetést kezdeményezni férfiakkal, mert ilyen vagyok. Minden esetben túlgondolom. Nemrég is volt rá példa. Megtudtam, hogy nem akar semmit, nekem ő fontosabb mint én neki. Utána sokáig sírtam és még most is fáj.

Meg akarok szabadulni ezektől a gondolatoktól, de nem megy.

2020. márc. 1. 20:57
 9/12 Hellmano ***** válasza:
61%
Próbáld meg nem beleélni magadat egy-egy jó szó után. Ugyanis emberi kedvességet (pár jó szót) keversz össze olyan dolgokkal, amik többet jelentenek. Racionálisabb legyél, azt majd észre fogod venni, ha az a kedves szó már másképp szól hozzád és akkor kell beleélni magad :)
2020. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én szitum kb megegyezett a tiéddel, csak már 26 éves vagyok. Viszont én feldolgoztam, hogy sohasem lesz senkim (nem azt mondom hogy neked sem lesz).

Ha valaki komolyan fog érdeklődni utánad, azt észre fogod venni, addig meg tartsd fejben, hogy pár kedves szó még nem azt jelenti, hogy nőként akarnak tőled valamit, különben valóban ki fognak használni.

2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!