Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most lettem szemüveges,...

Most lettem szemüveges, titeket az ilyen nem zavar egy ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Mármint személy szerint nekem még furcsa nagyon, sosem kellett szemüveg eddig, kb pár napja kaptam meg... elég furán érzem magam benne, nektek volt hogy bezavart ismerkedésben vagy hasonló?
2014. jan. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig is nehezen ismerkedtem lányokkal. Azt gondoltam hogy ez a szemüveg miatt lehet. Kontaktlencsére váltottam de semmi változás nem történt.

Szerintem nem számít a szemüveg.

2014. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most leszek 20 éves. Kicsit rosszul is esett ez hogy szemüveges lettem, nem hittem volna hogy ennyire rossz a látásom, mindaddig amíg fel nem próbáltam a szemüveget.
2014. jan. 16. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig szemüveges voltam, és bár voltak sikereim, eléggé gátolt... Lassan 3 éve elkezdtem kontaktlencsét hordani, és sokkal több az önbizalmam, és hát van pozitív hatása. Szóval ha téged(!) zavar, akkor válts (de önmagában a szemüvegfel szerintem nincs probléma)
2014. jan. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem mindig mondták hogy titkárnős vagyok tőle,és általában tetszett mindenkinek :) sőt,volt aki szerint szexi volt :) elején nekem is fura volt,minél kevesebbet hordtam,de 2 év alatt úgy hozzászoktam,hogy amikor elhagytam,a sírás kerülgetett :S
2014. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!