Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves szűz nem helyes férfiként lehet megfogtam az isten lábát?

Figyelt kérdés

Eddig barátnőm sem volt most úgy néz ki egy nagyon szép modell barátnőm lesz.

Felmentem egy társkeresőre és beszélgettem egy szép lánnyal. Gyönyörű lány...mert modell volt, igaz már nem de attól még ugyanolyan szép.

Facebookon beszéltünk és képet cseréltünk és hihetetlen de azt mondta aranyos helyes vagyok.

Kedden randi lesz... Várom nagyon már jó lenne vele szeretkezni első randin.

Lehet rossz ötlet ha megkérem a kezét első randin?


2020. márc. 2. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Első randin lánykérés?! Ha megteszed elmenekül az tuti!
2020. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Muhaha :D


Az utolsó két sort nem kéne erőltetni.

2020. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2. Jó arra csak vágyok de akkor vigyázok erre...
2020. márc. 2. 09:47
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, ne rontsd már el!

Első randin lefeküdni valakivel és megkérni a kezét?Ugye viccelsz?! Attól,hogy szép a lány még nem biztos,hogy működőképes lesz a kapcsolat.

"Csak" arra törekedj,hogy szimpatikus legyél Neki, vegyél valami apróságot, édességet pl.,hívd meg egy kellemes kávézóba (ne étterembe), és öltözz fel klasszul.


Ennyi, és nem több.Sőt, a második/harmadik randin se akarj többet, majd hozza a sors a következő lépéseket.

2020. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ezzel kezdd!!🤦

Bár se 36 nem vagyok, se szűz, nem hinném hogy pozitív irányba terelné az ismerkedést

2020. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hű ember, gyorsan állítsd le magad, így nagyon gyorsan el fogod riasztani. Az első randin nemhogy a szexet ne erőltesd de még a csókot se nagyon. Egyelőre ismerd meg a csajt, az, hogy jól néz ki még nem minden. A személyiségéről meg nem kapsz teljes képet pár chatüzenet után.

Bár kissé kamuszagú a kérdés :D

2020. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%

Ne hallgass az eddigiekre.

Igenis próbáld megfektetni randin és a lánykérés sem rossz ötlet: ebből tudná, hogy komolyan gondolod és hogy szereted.

Ja és látná, hogy nem olyan vagy mint a többi pasi, hanem egy igazi tökös legény.

Óvszert vigyél!

2020. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak egy fogadás ez, hogy személyesen mennyire tud majd szénné alázni. 😄
2020. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Én már előre sajnállak, hogy ez egy kamu :(
2020. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Szia! :) Mit szívtál?
2020. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!