Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nőként vágyhatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőként vágyhatok egy számomra vonzó, helyes pasira vagy inkább megalkuvónak kell lennem és beérni olyannal, aki számomra semleges?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki udvarol nekem ,sajnos nagyon nehezen fogadom, nem vagyok valami közvetlen vele. :( természetesen nem szándékos a távolságtartásom, inkább félénk vagyok. Egyszerűen annyira nincs tapasztalatom férfiak terén, hogy tele vagyok gátlásokkal és nem tudok közvetlen lenni, ráadásul az illető számomra elérhetetlen kategória, tapasztalt férfi, nem is értem mit akar tőlem...


26N, 30F



2019. dec. 11. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem elérhetetlen, mert akar valamit tőled!

Kérdés, hogy mi az, mert lehet, hogy csak kihívásnak tekint a félénkséged miatt.

2019. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondod, udvarol neked, akkor minek parázol? Nyilván bejössz neki. Tudom, hogy nehéz ilyenkor lazítani, de próbáld meg.
2019. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az tök mindegy, hogy neki bejössz-e?

Ha te így látod, akkor inkább várj még arra, akit TE akarsz!

2019. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26 évesen még nem jutott eszedbe rendbetenni az önbecsülésed? Vagy még 26 évig szenvedni akarsz és mindenben a rosszat látni?
2019. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
26 évesen szűz? Nevetséges :DD
2019. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy csak le akar fektetni, mert szűz nőt találni manapság nagyon ritkán fordul elő, akkor ne engedd hogy udvaroljon. Várj a megfelelő férfira, akiben rögtön bízni tudsz. Sejtem mi a gond, túl jól néz ki és ez gyanús, van is ebben valami.
2019. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vágyhatsz. Én is ilyesmi voltam mint te, bár nem voltam félénk, de tele voltam többnyire mindenféle blokkal, mikor férfiakról volt szó. Viszonylag sokat randiztam, de aztán soha egyikből sem lett semmi, ami így utólag visszagondolva egyáltalán nem is baj. Most a számomra minden szempontból tökéletes férfival vagyok nagyon boldog. Amikor vele először találkoztam, mindenfajta blokk eltűnt belőlem, és rögtön tudtam, hogy végre először igazán szeretek valakit. Egyetértek az előttem íróval, várj olyanra, akiben rögtön bízni tudsz. Örülök, hogy nem jöttem össze megfontolatlanul valakivel csak azért, hogy legyen tapasztalatom későbbre/ne legyek szűz stb. Így kellett hogy legyen és nekem nagyon, de nagyon megérte várni. Igaz, én valamivel fiatalabb vagyok tőled. A kérdésedből mondjuk nekem nem derül ki pontosan az, hogy az érintett férfi a vonzó, helyes pasi, vagy éppen a megalkuvás lenne :D
2019. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, rendbe szeretném tenni az önbecsülésem, és próbálok is tenni érte, minden egyes nap...


Kedves utolsó előtti, igen..lehet ,hogy szerinted nevetséges.


Kedves utolsó, természetesen a férfi nem tudja, hogy szűz vagyok.

2019. dec. 11. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:

egyszerü

bejön neked? akkor hagyod,hogy udvaroljon és tedd számára egyértelmüvé,hogy tetszik

nem jön be? hagyd, majd jön egy másik, jobb

a szüzesség téma nagyon túl van misztifikálva, közben egyáltalán nem olyan nagy dolog, majd később rájössz

2019. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok. A férfi, akivel randizom hasonlóan tapasztalt nekem meg semmi tapasztalatom nincs. Ugyanazt érzem teljesen mint te. Egyrészt már a randira is nehezen vettem rá magam, nem értem, hogy mit akar tőlem, mikor jól néz ki és bárkit megkaphatna. Nagyon gátlásos vagyok, illetve azon kattogok, hogy biztos csak megfektetni akar. Idáig sajnos nem tudom, hogy mi a megoldás a helyzetünkre, kérdező. :(

26 N

2019. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!