Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyezgeti a hiúságát, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyezgeti a hiúságát, a tudat, hogy lángolok érte?

Figyelt kérdés
Kedves, mosolygós, csinos, tanult nő vagyok. Nagyon nehezen esek szerelembe. Viszont most megtörtént. Adott egy férfi. Három éve szerelmes vagyok belé. Nem tudok elszakadni tőle lelkileg, de közelebb kerülni sem. Ha írok neki (facen), udvariasan válaszol, de egyébként nem keres. Egyik ismerősöm elmondta neki, hogy oda vagyok érte. Két héttel később beszervezett egy munkába, mely 3 évig tart, de évente csupán 4 összejövetelt tartalmaz. Első ülés már lement: megpuszilt köszönéskor… Csak engem, a többi nőt nem. Azóta kétszer írtam neki, mindig jelzi, nem zavarom, de nem történik semmi. Ennyi idősen (35 éves vagyok) értem, hogy nem kellek neki, de miért „like-olja” a képeim, s miért szervezett be a munkába? Nem értem… Ha kívülállóként olvasom, olyan egyértelmű, hogy nem kellek neki, csupán szeretném megérteni...

#férfi-nő különbség
2020. márc. 2. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

De ha tudod, akkor... mi a kérdés? Eeeeee... nos... az összes viselkedése natúr udvariasság, esetleg baráti biztatás.


Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Az összes fronton. Mert képtelen vagy racionálisan gondolkodni.

2020. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. Abba reménykedem, hogy amit írtok, majd kijózanít, s visszatér a racionális énem... S hogy bonyolultabb legyen, van valaki aki elkezdett udvarolni nekem, de nem tudok emiatt nyitni felé. S ráadásul-bár nem tudja, hogy a másikért oda vagyok-állandóan Őt hozza fel példának, hogy mennyire hasonlít rá, meg hogy hányan összekeverték már vele. Jajj de bonyolult az élet :D
2020. márc. 2. 18:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár azt még mindig nem tudom, miért azután szervezett be a munkába miután megtudta, hogy szerelmes vagyok belé. Nem inkább távolságot kellene tartania, ha nem akar semmit?!
2020. márc. 2. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Elpazaroltad rá akkor, 32.,33. És a 34. Évedet... Hát sztem sürgősen felejtsd el a csávót. Ezer oka lehet, h beszervezett... Nem akartak új ember felvételével időt húzni, csak te vagy rá alkalmas, a csávónak szüksége van Holdudvarra, aki korberajogja... Stb....

Ne láss ebbe sokat bele. Vagy ami talán a legrosszabb, h talonban tart.

2020. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egy cégnél dolgozunk. Sőt.. Ha nem szól, nem is tudom, h létezik ez a szervezet, aminek idén ő az elnöke... Valószínűleg tényleg csak talonban tart :(
2020. márc. 2. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el amelyik férfinek kellesz, az megszerez magának, főleg ha tudja h oda vagy érte. Sztem abszolút nem jössz be neki, de nem akar megbántani, nyilván ő is tudja h te tudod h ő már tudja h odavagy érte. Felejtsd el.
2020. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!