Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy nőt elcsábítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőt elcsábítani?

Figyelt kérdés

Hogyan kell egy nőt elcsábítani ? Vannak e olyan mondatok,gesztusok ,bókok amik legtöbb nőnél bevállnak?

Mi az aminek nem tudnak ellenállni ?



2020. márc. 2. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek más.

De alapvetően a nőknek a határozottság a vonzó.

Jó, ha vannak egyéb skillek is. Humor, őszinteség, titokzatosság, jó kinézet, stb... de ezek már egyedi dolgok, mert kinek mi...


Szóval míg a nőknek alapvetően jól kell kinézniük, hogy vonzóak legyenek a másik nemnél, addig a férfiaknak határozottnak, önbizalommal telinek.

2020. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9-es ha nem tud se gitározni se festeni és én olyat kérdezek amiről fogalma sincs, vagy megkérem, hogy gitározzon nekem vagy mutassam meg a festményeit, és nem igaz, én egyből tudnám, és akkor nagyon haragudnék, mert hazugsággal próbált etetni!
2020. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*mutassa meg a festményeit javítva
2020. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

3-as na az ilyen pasik kerüljenek nagy ívbe! :D


Mert én pl. tudok olyat kérdezni amire nem tudna mit mondani! Szóval hazugsággal párt szerezni a legnagyobb ocsmányság!

2020. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

3-as 4-es és abból a kérdezőnek mi haszna származna, ha nem lenne önmaga, max egy idő után begolyózna, mert hülyeség azért megfelelni valakinek, mert a másiknak nem ő a zsánere.


Legyen önmaga. Ennyi!


Ha valakinek nem jön be, el kell fogadni, ha valakinek igen, akkor meg nyert ügye van.

2020. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak csöndben szólok, hogy az ilyen típusú párkapcsolatok között lesz előbb utóbb szakítás, mivel az egyik nem önmaga volt, hanem szerepet játszott!
2020. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7-es te is egy manipulátor vagy! Hidd el valaki átlát a szitán! :D
2020. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"17" reagálva

Manipulátor? A nők többsége azt állítja hogy bírja az őszinte férfiakat, aztán a barátnőknél szétsírja a paplant hogy mennyire nincs lelki társa. A leírtak alapján arra akartam célozni, hogy a teljesen SUB nőknél nem igazán fontos, hogy prezentálod a döntésedet, de ha egy dominánsabb partnert fogsz ki, akkor előre borítékolható hogy nem fogadja el a döntésed beleszólás, észrevétel nélkül. Sok partnerem volt, sok nővel éltem együtt, mindegyikkel máshogy kellett kommunikálnom. Nagyon sok férfi szentül hiszi, hogy egy kapcsolatban ő irányít miközben a nő is manipulálja ezerrel, a kérdésekre adott nem verbális kommunikáció, a viselkedése, a hozzáállása meghatároz mindent. Az a férfi aki nem figyel a partnerére az elviszi arra helyre ami számára szimpatikus megnézik azt a filmet vagy darabot ami neki tetszik, és jó esetben megkérdezi a végén hogy milyen volt. A társastánc a legjobb párkapcsolati tréning, folyamatos adok-kapok. A férfi dönt, próbál vezetni, a nő vagy követi vagy lázad. Az a pasi aki nem figyel a partnerére, azt csak az érdekli hogy vége legyen a számnak vagy eljusson A-ból B pontba, de hogy közben hogyan érzi magát arra nem figyel.

2020. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18-as, te egy bizonyos típusú kapcsolatot írsz le, amely a konzervatív gondolkodásúaknak bejön, másoknak meg nem. És ezek a mások, bár legtöbbször nem nyilvánítják ki hangosan a preferenciájukat, egyre többen vannak.

Nekem (nőként) személy szerint a hátam közepére sem hiányzik ez a fajta kapcsolati modell. Ja, és mielőtt azzal jönnél, hogy majd én is sírok a barátnőimnek, előre szólnék, hogy a magánéletemet nem szokásom másokkal megbeszélni, csak az abban szereplő egyénekkel. Olyan "klasszikus" értelemben (ahogyan te érted) vett barátnőm nincs is, már nagyon régóta. Azt meghagyom a külvilág visszajelzéseinek emlőin csüngő személyiségektípusúaknak.

2020. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"19" válaszul

Ezért szép az élet, mert nem vagyunk egyformák. Mindenki magából indul ki, ahogy te is pedig egyáltalán nem ez jellemző a nőkre. Olyan emberek adnak tanácsot másoknak akiknek semmi tapasztalatuk nincs, ezért sokszor a végleteket lehet olvasni.

De az alapvető kérdés az volt, hogy valakit el akarsz csábítani, nem pedig az, hogyan éltek a hétköznapokban. nem állítom, hogy az általam leírt módszer minden nőnél működne, de ha valaki választ egy lehetőséget(mondjuk szeret táncolni), akkor tudom mivel lehet levenni a lábáról. Ha operába vagy színházba szeret járni, akkor tudom melyik darabot érdemes megnézni. Egyáltalán nem biztos, hogy én azt nézném meg legszívesebben, de ha valakit el akarsz csábítani akkor az ő igényeit tartod szem előtt. :)

2020. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!