Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vennék egy jó állapotú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vennék egy jó állapotú, szép AUDI TT-t, az megnövelné az esélyeimet a csajozás terén?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve megvan a jogsim, de azóta nem vezettem, mivel még tanultam az egyetemen. Azóta már van olyan anyagi helyzetem, hogy egyre több mindent tudok megengedni magamnak(rengeteg munkával és lemondással).


Amúgyis gondolkodom az autóvételen, hogy ne felejtsek el teljesen vezetni, de akkor már érdemesebb valami menőbbet, nem?



2020. márc. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1-2-3 milláért inkább egy fiatal opelt,skodat,fordot vegyél,ilyen árkategóriában szerintem vicc prémium kocsit venni,azt minimum 5-6 millánál érdemes,nincs annál szánalmasabb mint amikor a sok takony kiszáll a 15 éves 3-asból és azthiszik övék a világ,nem is beszélve arról hogy egy ilyen bontószökevényt nem olcsó szervizelni sem,a csajnak meg nem az a fontos hogy milyen a kocsid,meg az órád stb..hanem az hogy RÁ mennyit költesz,hisz akinek ez számít,az aranyásóként lesz@rja hogy te milyen vagy,meg neked mid van,azzal hogy neked mid van ő nem jut előrébb, drága ajándékok,kajálás stb kell neki,ha van pénzed audira akkor erre is legyen(gondolják ők).
2020. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Igen, egy újabb Opel Corsán is gondolkodtam, 2010-től egész jól felszereltek már. Nekem fontos a szervó, ABS, ESP. Sokat vezettem anno régi, szervó nélküli Opelt és sokat vesz vissza a vezetési élményből az, hogy küzdenem kell vele.


Viszont ezzel csajozni nem lehet.

2020. márc. 3. 15:20
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
De nem fogod fel hogy a számító csajokat nem a kocsid érdekli,hanem hogy mennyit költesz rájuk?A kocsiddal csak jelet adsz arra hogy "hahóó nekem ilyen kocsiim van jól keresek,van pénzem" és erre a jelre ugranak,hogy majd mennyit fogsz rájuk költeni,tapasztalt aranyásókat meg nem versz át egy márkával ami olcsó ráadásul,hiába audi ha annyit ér mint egy corsa vagy astra...
2020. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajozást egy TT-vel kívánod megoldani, az esélyeid nem biztos, hogy sokat fognak nőni.

Viszont a kiadásaid -várhatóan- ugrásszerű emelkedésnek indulnak! ;)

2020. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Latom, hogy szoba jott az Alfa. Vegyel egy 159-et. ha szakmabeli vagy, tudod, hogy ezekkel nincs annyi gond(Jtd) es azt is tudod, hogy az audikkal is lehet baj.

Az en kornyezetemben ra sem neznek mar egy TT-re a nok, mivel mindenki azthiszi, hogy csajozos es azt vesz. : )

2020. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Most 23 vagyok...emlékszem amikor audi TT visszahúzós matchboxok voltak a menők és anyámmal mentem a régió játékboltba megvenni és a padlón játszottam vele...szóval így 2020ban nem éppen azt a fajta kocsi ami azt mutatja, hogy te kőgazdag vagy..ha te szeretnéd persze semmi gond vele, de csak amiatt, hogy csajozz neee
2020. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Would increase yes, and if you have an apartment, a house in Budapest.
2020. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, Wartburgot veszek
2020. márc. 4. 13:29
 39/45 anonim ***** válasza:
Igazàból tök mindegy mit veszel mert mint én is,és más is leírtuk,ha csajozni akarsz,márpedig a számító csajokat érdekli ez,ott az ár a lényeg nem a márka...
2020. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Jó akkor pár évig még gyüjtök és új luxusautót veszek, nekem nem gond
2020. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!