Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vitatéma! Milyen korú az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatéma! Milyen korú az a legidősebb férfi, aki még találhat magának M. országon szülőképes korú nőt?

Figyelt kérdés
30+;40+;50+;60+;70+;80+

#30+;40+;50+;60+;70+;80+
2020. márc. 3. 14:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 50+
2020. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van 50+-os ismerősöm, aki elvett egy majdnem 30 évvel fiatalabb nőt. Már 60 körül volt, mikor a nő szült 2 gyereket. A pasi már 70 fölött van, rég nyugdíjas lehetne, de gürizik, mint az állat, hogy eltartsa a 2 kisiskolás gyereket, meg a feleségét. A nő nem dolgozik, mert hát ő a fiatal feleség, akinek minden jár. Állandó utazás, kirándulás, nagy igények. A pasi teljesen le van amortizálódva, úgy néz ki, mint a saját gyerekeinek a dédapja. Szerintem legszívesebben már csak olvasgatna a foteljában, de a felesége folyton ugráltatja és lekezelően beszél vele. Fantasztikus öregkor. Valószínűleg a gyerekek érettségijét már nem éri meg.
2020. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Faludy György több mint 90 volt, amikor elvette Kovács Fannit, aki bőven szülőképes volt.
2020. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
45 talán.
2020. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korig tekintesz egy nőt szülőképes korúnak?
2020. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 brühühü szegény fater, a szemét aranyásó nője csak kihasználja. Gondolom az összes korabeli nő elutasította, úgyhogy kénytelen volt 30 évvel fiatalabbat választani, aztán a nő magától termékenyült meg kétszer is, vagy megerőszakolta a papit. Az pedig soha nem lett neki felajánlva, hogy nyugodtan meressze csak a p....ját otthon, mert majd a fater kitartja, hanem gondolom a bácsi többször is szóvá tette, hogy már szívesen elmenne nyugdíjba, mert fizikailag nem bírja a munkát, úgyhogy jó lenne, ha a csaj is dolgozna, de ő nem volt hajlandó.
2020. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mindentől függ, de a nők azt nézik milyen egészségi állapotban van illetve hogy a családban mennyit éltek a férfiak.

Nekem van olyan kollégám akinek 55 évesen született a legkisebb gyereke a harmadik házasságából, amikor beszéltem vele erről a témáról azt mondta, hogy szeretné látni felnőni és ezért oda kell figyelnie magára. Szerintem egy felelős gondolkodású férfi úgy 50-55 évnél nem tolja kijjebb a gyerekvállalást, mert szeretné látni felnőni a gyerekét.

2020. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak pénz kérdése. Ez csúnyán hangzik, de mindig lesz az a pénz amivel találhat magának olyat aki "pénzért bármit". Persze innentől mindkét oldalról felejtősek a "belső értékek", vagy bármi ami nem a pénz vagy a külsőségek világa.
2020. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én nem sajnálom a pasit kicsit sem. Ha ez kellett neki, hát viselje. Csak leírtam a sztorit, mert itt is sok pasi hirdeti, hogy egy férfi ráér a gyerekvállalással, és 50 fölött is tud gyereket csinálni.
2020. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
"Vitatéma" felesleges ezen vitázni, hisz mindenre van példa, Anthony Quinn-nek ha jól tudom 80 felett született gyereke. Van akinek meg nem lehet hiába fiatal, pl. családomban még csak 30 - asok mindketten de már a harmadik beültetésen vannak túl, sajnos eddig eredménytelenül. A férfi miatt.
2020. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!