Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vitatéma! Milyen korú az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatéma! Milyen korú az a legidősebb férfi, aki még találhat magának M. országon szülőképes korú nőt?

Figyelt kérdés
30+;40+;50+;60+;70+;80+

#30+;40+;50+;60+;70+;80+
2020. márc. 3. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A jobbmódúak, értelmiségiek körében egyre inkább 30 fölé tolódik a gyerekvállalás, mert annyira kitolódik a tanulás, karrierépítés.

Nekem is van egy korombeli (35 körüli) nő ismerősöm, 2 éves a nagyobbik gyerek, nemrég született a kicsi. Szerencséjük volt, hogy egyből jött egymás után a két gyerek, többet viszont nem akarnak. A férj nem tudom, mennyi idős.

Egy volt kolléganőm már a 40-en is túl van, egy gyerekük van a férjével, aki általános iskolás, de az az egy is nagyon nehezen jött össze, így másodikba már bele sem vágtak.

Sokat számít azért az is, hogy ki milyen korosztályt preferál ismerkedésnél. Nekem az optimális a saját életkorom +/-5 év, de max 10 év korkülönbség a felső határ a férfi javára. Viszont én aktív életet élek, sokan meg még az én korosztályomban is le vannak strapálva, dohányoznak, otthonülők, egy 5-10km-es túrára sem kedvük sem erejük.

2020. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Vajnáék elvileg akartak is, csak nem jutottak odáig
2020. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
A másik "szép" tendencia meg a válások és laza élettársi kapcsolatok, mozaikcsaládok növekvő aránya. Jellemzően a 40 év körüli férfiak újítanak be egy fiatalabbat, mert megunják, hogy a nő családépítési tervei mellett háttérbe szorultak és csak jön az 1-2-3... gyerek, aztán az új pipi is mégis szeretne közös gyereket... Persze tisztelet a kivételnek, de a környezetemben nagyon sok ilyen történet van. És vannak a szintén elvált kétségbeesett 40-es nők, akik már lejjebb adják az igényeiket vagy azért mert van gyerek vagy azért mert még nincs.
2020. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kettős mérce, de szép vagy. Ha egy nő akar 30 felett gyereket, "jujj, mi lesz itt, azt hiszik majd, hogy a nagyanyja vagy".


Ezek szerint senkit nem zavar, ha a vén trottyot nagyfaternak nézik, de még az sem kell, hogy részt vegyen a gyerek életében, elég, ha "túlél" az érettségiig, és dögölhet meg, a lényeg, hogy a spermája emberré változott.

2020. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!