Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy csak a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a duci vagy kövér nők akarnak többet?

Figyelt kérdés
Nem az esetem a kövér nők, a vékony nők az eseteim. Amikor randiztam általában a kövér nők mind akartak többet a vékonyak meg mondták hogy bocsi de nem érzik azt nincs kémia... 35 éves vagyok és ez megy már 5 éve
2020. márc. 3. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Miért randizol kövér nőkkel ha nem az eseteid?? Amúgymeg minden nőnek egyformán magasak az igényeik.
2020. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért randizol kövér nőkkel? :D Ha nem az eseted?
2020. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
"Amúgymeg minden nőnek egyformán magasak az igényeik." Jah persze, instamodell kell itt minden férfinak, a többi nőt emberszámba sem veszik.
2020. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
#3 ne magadból indulj ki -.-"
2020. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az eseteid (ami nem gond mindenkinek más az ízlése)akkor ne randizz velük és hülyítsd őket.

De 5 év magány után sem engedsz kicsit sem ...jo egyedül ?

2020. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy kérdezi ezt valaki.. Neten nem látszott hogy ilyen kövér és adtam esélyt neki hogy hátha...
2020. márc. 3. 16:14
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Nem jó egyedül de kövér nem.
2020. márc. 3. 16:15
 8/17 anonim ***** válasza:
És mi van azzal, aki mondjuk kövér,de jelentős fogyáson ment keresztül (30+kg) és még folytatja ezt a tevékenységet?
2020. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Mindig ezt hozzák fel pasik

De azer sok helyen kivan irva meg viszonyitani lehet h 60kg vagy épp 90..


Meg tudod a kövér nő lefogyhat pl elkezd sportolni

És ha épp lesz egy vékony csajod lesz valaki betegsége pl hormon simán meghizhat

Ne csak ezt nézd !!!

2020. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Mert ronda vagy és öreg.
2020. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!