Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadhato a viselkedés kövér lányoktól?

Figyelt kérdés
Odavagyok az extrém kövér nőkért de mindegyikuk elutasít mert nem akar csalódni. Kövéreket szerető férfitárska hasonlókat tapasztaltok? Hol ismerkedtek?

2019. nov. 10. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Először barátkozz velük, hátha nagyobb esélyed lesz
2019. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkitől elfogadható mindenféle viselkedés, amíg másnak nem árt. Szóval ez is. Miért ne lehetne elfogadható? :D

Szimpatikusnak mondjuk nem tartom, mert ez kövérségtől függetlenül egy egyszerű kamuszöveg. A "nem akarok csalódni" embereknek szimplán nem jössz be eléggé. Ha valaki eléggé bejön az ilyen embereknek, akkor hirtelen elfelejtik ezt a szöveget.

2019. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy túl jóképű vagy... és nem hiszi el, hogy tényleg tetszel neki.

Én is jártam már így, ki is derült, hogy csak kamuzott az illető, nyilván jólesett neki egy dagadtat, amiért reménykedett abban, hogy most esetleg összejöhet.


Vagy tényleg nem tetszel neki, viszont nem akar megbántani. Van egy ilyen elgondolás a kövér nők irányába, hogy hogy merészelnek még válogatni is??? Aztán inkább ez, mint a folyamatos bántás.


31/N

2019. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!