Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön ha egy csaj hízik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ha egy csaj hízik és nem érdekli a súlya?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Igénytelen és rövidéletű.
2020. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem igen. Persze attól is függ, hogy mennyit hízott, és alapból mekkora. De én szeretem a molett, kövérebb lányokat, olyan 150kg-ig nem okoz gondot.

Szép napot,

28/F

2020. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem...
2020. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

sosem értettem hogy valaki ennyire nem lehet igényes magára a testére, egészségére. én barátnőm mindig is vékony volt, ilyen a genetikája, ő ezzel küzd.. 47 kiló 158 centihez. nem tetszik magának, ezért képes odafigyelni az evésre (elegendő kaloriát visz be hogy ne fogyjon) és eljár sportolni heti 2-3x hogy ne csontos legyen hanem valamennyire izmos és formás.

ugy hogy ő vékony alapbol és mégis tesz azért hogy kinézzen valahogy. számomra ilyen egy igényes nő.

nem tudom elképzelni hogy mi kell ahhoz hogy egy csinosabb nő lekakilja hogy elhizik és ne tegyen semmit.. tétlenül nézze, tespedjen a kanapén miközben zabál...

miért nem tudjuk tisztelni a testünket? magunkat? és a párunkat?

2020. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyrészt meg adtad a választ, a te párod olyan genetikailag, én meg olyan,hogy még a diétás étrend mellett (orvos adta,nem újságból vagy netről szedett ) se fogytam csak épp tartottam a súlyt.
2020. febr. 25. 12:31
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Te irtad le hogy téged nem érdkeel a súlyod... most meg hogy diétázol.. döbtsd már el....
2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D


Szeretem az igènyes jóval teltebb lányokat.

2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem érdekel ,de korábbi tapasztalataim alapján.

Próbáltam már diétát.

2020. febr. 25. 13:29
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Mellesleg meg nem ez a lenyeg...neki olyan a genetikaja igen, mégsem szrik bele, pedig ő is tartja a súlyat igy..nem hizik... ha nem csinalná ezeket akkor fogyna vagy csontos lenne.nem szeretne az lenni,tesz érte...

Te inkabb hizol minthogy diétáznál hogy tartsd a súlyod

Tok mindegy hogy a genitika mit hoz vekonyságot/kövérséget,pont az a lényeg hogy mig a párom tesz valamit azért hogy jobban éreze magát a bőrében es egeszseges legyen, asdig te pl lusta vagy es ez téged nem érdekel. Nekem ez a magunkkal es egészsegünkkel szembeni igenytelenseg egyik formaja.

2020. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!