Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon szeretnék egyszer egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egyszer egy gyermeket megszülni és felnevelni egy másik nővel. Mennyi az esélye itt magyarországon hogy normális élhető életet biztosíthatok neki hogy a lehető legkevesebb hátrány érje majd emiatt?

Figyelt kérdés

Főleg a témában jártas anyukák vagy leszbikus szülők gyermekének válaszai érdekelnének


Mik a lehetőségek?

A törvény elfogad törvényes szülőnek két nőt itt nálunk?

Mennyire toleránsak az iskolában meg úgy általánoságban az emberek ezzel apcsolatban?



2017. nov. 7. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

A jogi háttérről nem tudok mit mondani. Viszont sok elfogadást ne várj, látod az első kettő hozzászólót.

Egyébként az én véleményem, ha hagynák a gyereket szexuálisan úgy fejlődni, érdeklődni ahogy akar (ha akar lehet hetero) és normálisak, nem verik, bántalmazzák a gyereket akkor engem nem zavarna.

Nem hiszem, hogy rosszabb sorsa lenne két szerető nővel mint esetleg egy bántalmazó apával.

2017. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Pont erre gondoltam én is...Hogy ez sokkal nagyobb felelősség egy gyerekre nézve...
2017. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem mit jön mindenki a gyerek lelki egészségével:D

Higgyétek el, egy gyereket nem rendít meg jobban, ha azt hallja, hogy létezik két azonos nemű között is szerelem, mint mikor azt hallja, hogy ő úgy fogant, hogy apuka játszadozott az anyukájával és becsúszott a porzó a bibébe és.... :DDD jézusom emberek.

Én mikor megtudtam hogyan lesz egy gyerek, sokkot kaptam.

Mikor magamtól gyerekként első körben megtetszett egy lány, mikor még kis általános sulis voltam, tök természetesnek gondoltam. Mikor rám szóltak a felnőttek, hogy "fújj ezt nem szabad" , na akkor ijedtem meg... :)

2017. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Ennyire nincs fantáziád?!

- Anya hogy lesz a gyerek?

- A gólya hozza kicsi szivem


Gond letudva.

2017. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
#7 Vajon miért kell hazudni a gyereknek, hogy le legyen tudva az a gond?
2017. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

jobb ha azt mondod hogy apa berakta a kukiját anya puncijába?

Azzal is hazudsz hogy a Jézuska hozza az ajándékokat vagy hogy a Húsvéti nyuszi, vagy hogy a fogadért cserébe ajándékot kapsz a húsvéti nyuszitól.

2017. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
*fogtündér
2017. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Szülhetsz legálisan gyereket, ahogyan egy egyedülálló nő is szülhet.

Abból lehet problémátok, ha jön a védőnő / a gyereket oviba kell vinni stb. Esetleg bejelentést tesznek a gyámügyre, akik ezután zaklathatnak. Könnyebb, ha nem úgy mutatkoztok be mint egy pár, hanem csak hogy a barátnőddel együtt laktok. Magyarországon nagyon szokatlan, hogy egynemű pár neveljen gyereket, és nem biztos, hogy ennek kitenném magamat meg a gyereket.

2017. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy előadás a témában: [link]
2017. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%

#7 Az a különbség, hogy míg az utóbbi hazugságok célja a gyerek által érzékelt világba csodát csempészni, melynek előnyös hatásai vannak az egészséges psziché kifejlődésére, a gólyás sztorival pusztán elkendőzöd a tényt, hogy azonos nemű emberek - sajnálatos módon - nem tudnak természetes úton szaporodni. Az pedig, hogy ennek a hazugságnak az alternatívája egyedül a nemiszervek funkcióinak biológiailag akkurátus leírása, szalmabábérvelés részedről.


A probléma az, hogy homoszexuális szülők esetében logikus feltételezés, hogy a világot éppen megismerő gyerek számára az lesz a természetes, hogy a szülők egyneműek, majd az otthon látott sémához igazít később minden ismeretet. Szerintem erkölcsileg nem feltétlenül igazolható egy ilyen minta átadása egy gyerek számára, mert ebben a mintában természetes úton lehetetlen a gyermekáldás. És mivel sokak szerint ez a beteljesülés fontos része, otthon ilyen példát láttatni egy gyerekkel szerintem komoly veszély a számára.

2017. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!