Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából az hátrány egy nőnek ha a másik fél tud és szeret főzni?

Figyelt kérdés
Mivel több ismerősöm szerint ez olyan 'csajos' dolog, és szerintük nem férfias, ilyen vélemények mind a két nemnél előfordultak.

2020. márc. 3. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Számomra előny lenne mert én nem szeretek főzni 😀

Tudok és meg is csinálom ha kell ,de azért más aki szívvel lélekkel csinálja ...

2020. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nemhogy hátrány, hanem alapfeltétel, mivel a mai lányok nem tudnak és nem is hajlandók főzni.
2020. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Számomra nem lenne akkora előny. Nem azért, mert csajos dolognak tartom a főzést, hanem azért, mert nálunk én vagyok a konyhatündér, és imádok főzni:) Szóval engem zavarna a "két dudás egy csárdában" felállás. Konyha az én birodalmam nálunk:)

N/32

2020. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hátrány?

Az ismerőseid amúgy visszamaradottak? Az megvan nekik, hogy a menő sztárséfek nagyrész pasik?

2020. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Nálam amúgy elvárás. Én is szeretek főzni.

- ha nem tudok épp főzni, akkor ne haljon éhen a pasi

- az egyik kedvenc közös programom a közös főzés a párommal

2020. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapelvárás nálam. Eleget láttam, hogy apám egy zacskós levest se tud megcsinálni, annyira életképtelen és lusta, és anyámra van utalva.

Tudok, és szeretek is sütni, főzni, hétköznap mindig én csinálom, mert hamarabb végzek általában melóban, párom pedig hétvégén szokott. Ő jobban szereti a komplexebb, összetett ételeket, szeret velük sokat bíbelődni, míg én az egyszerűség és a hatékonyság híve vagyok. Egy egyszerű zöldség leves, vagy főzelék, grillezett vagy párolt dolgok seperc alatt készen vannak, így azok az én asztalom. Ő meg, mint mondtam hétvégén süt-főz, meg ha unja az én kajámat (diétázom, és ha nem szól időben, hogy mást enne, akkor az van, ami). Be is diliznék egy olyan férfitól, aki képtelen ellátni magát, vagy csak nagy fogcsikorgatva lenne hajlandó minden alkalommal (néha megesik, hogy az embernek nincs kedve hozzá, azzal nincs baj).

2020. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem hátrány és nem zavarna.

Ismerek olyan számomra vonzó férfit, aki még sütit sütni is szokott. Emellett jól is főz. Egyáltalán nem lesz ettől kevésbé vonzó. Apukám is szokott főzni, én ezt otthon is láttam. Persze, ő inkább férfiasabb ételeket. :))

Inkább abból lehet gond, ha vitatéma, hogy mit hogyan "kell" csinálni és nem fogadják el a másik szokásait. De ha elég nyitottak, akkor szerintem ez inkább előny.

2020. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, utálok főzni, de nyilván muszáj, tehát megcsinálom és többnyire finom is.


Viszont, az emberem imád főzni és ha mindketten otthon vagyunk, biztos ő főz, én vagyok a kukta és a mosogató.

2020. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy ez olyan csajos lenne, nekem nem lenne hátrány.
2020. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem, sőt szerintem jó is! A probléma csak akkor van, ha együtt vannak már, és a pasi kizavarná a konyhából. :)


Előnye, hogy tanulhatnak egymástól, továbbá együtt is tudnak főzni.

2020. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!